PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 612
ocen
7,1 10 1 111612
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Jest tak głupia, infantylna i zwyczajnie przytępa, że jak ją widzę, to mam ochotę zmienić kanał. Nasuwa sie pytanie jak ona żyje i jak zdołała wychowac dziecko skoro jest tak ciemna.

ocenił(a) serial na 6
sliniak13

Akurat ona jest świetną postacią. :D Najlepsza z nich wszystkich. :)

ocenił(a) serial na 2
Ertix_Poke

Jest przesadzona, głupia, tępa i infantylna. Czemu? Ma w du*e co robią jej dzieci, drze mordę bez powodu co strasznie, przynajmniej mnie, wkurza. Co się dziwić, Kożuchowskiej ten wypadek z kartonami naprawdę chyba źle zrobił na głowę :P

ocenił(a) serial na 6
MarcioHan

Ale on(a) pisał(a) o babci, a nie o Natalce. :P

ocenił(a) serial na 2
Ertix_Poke

Przeczytałem inaczej, że "Najbardziej irytującą postacią jest baba" i myślałem, że "baba" w sensie, że Natalia. Mój błąd :)

ocenił(a) serial na 2
sliniak13

No i proszę już są pierwsze objawy oglądania tego serialu. "Jak zdołała wychować skoro jest tak ciemna", o losie. No ja nie wiem kto tu jest ciemny i podatny na sterowanie przez media.

chemas

napisz jeszcze raz żebym mogła cię zrozumieć, ale jeśli chodzi ci o to, że to fikcja, to nawet w filmie są jakieś nastpęstwa

ocenił(a) serial na 2
sliniak13

nie chodzi mi o to, że produkt rodzinka to jakaś tam fikcja, ale że to bardzo niebezpieczna fikcja mająca na celu pranie mózgu i wyabianie złych trendów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones