PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 615
ocen
7,1 10 1 111615
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Jaka jest wasza ulubiona postać ?

ocenił(a) serial na 9
Selena058

Ciężko jest mi dokonać wyboru bo kazda postać ma fajne teksty i w jakiś sposob sie wyroznia xD Kacperek jest sloodki xD

ocenił(a) serial na 1
michelle21

Dlaczego wy się tak jaracie tym całym Kacperkiem?
to ułom! w wieku 7 lat nie potrafi sobie nalać soku do szklanki, śmieje się jak debil, wygląda jak pół d*py zza krzaka.
Nie skomentuje już gry aktorskiej tego gówniarza, bo przekracza wszelkie standardy.

theMedicalDoctor

Ahahahhahah, piękne! <3

Selena058

Kolega Tadeusza

KalekaMentalny

tfu! Ludwika. Pomyliłem się

Selena058

1.Kacperek
2.Ludwik
3.Tomek

pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 9
Anastazja315

1.Kuba
2.Kacper
3.Tomek
4.Marysia
5.Natalia
6.Ludwik

ocenił(a) serial na 9
Anastazja315

Kuba
Natalia
Bolo

ocenił(a) serial na 9
karolinamm

Zosia
Kuba

Selena058

Kacperek :)

ocenił(a) serial na 7
Selena058

KUBA <3

ocenił(a) serial na 6
Pixy17

Jak mozna lubic to cwaniacke, brzydkie i interesowne dziecko :/ ?

ocenił(a) serial na 9
Pixy17

Wlasnie za to go lubie on fajnie gra takiego luzaka idealnie pasuje do tej roli

Selena058

Kuba :)

ocenił(a) serial na 7
Selena058

Kacper i Tomek :D

Selena058

mym zdaiem dziewczyna Tomka . Jak dla mne to jedyna postać , która nie jest tak tzw. przesadzona jak inne postacie , a przy okazji jest prześliczna

użytkownik usunięty
hut334

też uważam Magdę (Olgę Kalicką) za najlepszą postać ! lubię tez Ludwika

ocenił(a) serial na 10
Selena058

Madzia
Natalia
Tomek
Ludwik
Marysia
Marek
Kacper
Kuba

ocenił(a) serial na 9
Selena058

wujek Marek
Ludwik
Kuba
Kacper + Tomek
Madzia
Natalia + Marysia

taka kolejnosci jest odpowiednia jesli chodzi o swietna gre aktorska role i ich wykonanie :)

Selena058

Nikogo nie lubię.

MateuszXDDD

Żadna

ocenił(a) serial na 8
Selena058

W zasadzie nowych odcinków nie oglądam bo są tragiczne, ale moimi ulubieńcami są Tomek i Ludwik a z drugoplanowych to Marek i Marysia (lecz też minimalnie mnie trochę wkurza, ale da się znieść).
Pozostałe postacie są mi obojętne no może poza dziadkami którzy byli fajni na początku serialu co do Kuby i Kacperka są dla mnie dziwni. Kacper był na początku fajny, potem zmienił się wkurzającego dzieciaka. Kuba który był wkurzający na początku serialu w nowszych odcinkach zmienił się na normalnego chłopaka lecz też momentami jest denerwujący w zasadzie są mi obojętni i nie wiem który z nich jest gorszy.
Co do Natalii to chyba najbardziej wkurzająca postać w całym serialu w starych sezonach była całkiem OK w nowych sezonach jest strasznie denerwująca i cały czas drze jednym słowem japę bez sensu i powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones