PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 612
ocen
7,1 10 1 111612
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Okropieństwo !!

ocenił(a) serial na 1

Coś strasznego Kożuchowska wydzierająca sie na dzieciaki z żyłami szyjnymi na wierzchu... Karolak
w kujonkach i te podłe bachory. Okropne. Pokazują jak można wykiwać rodziców, ośmieszać
rodzeństwo i to że pieniądz jest najważniejszy... Wiem,że dzisiejsza młodzież jest jaka jest( czyli taka
jak tu pokazuja) ale wystarczy nam to,że mamy to na co dzień poza telewizja... Nie lubie tego serialu
w zamian proponuję przynajmniej śmieszny serial Moja Rodzinka. Nie pokazuje idealnej rodzinki,
ale przynajmniej śmieszy.... A to szkoda gadać.

ocenił(a) serial na 6
Kinuska

To ja już wolę nasz polski przysłowiowy badziew niż amerykańskie/brytyjskie kino napompowane reklamą.
Potem się dziwić, że w telewizji nic ciekawego nie ma jak się ogląda te amerykańskie (angielskie) badziewia.

ocenił(a) serial na 1
Ertix_Poke

a ja wole brytyjskie kino przynajmniej wymyślają coś swojego... Polacy ściągają, rodzinka.pl jest też ściagnięta, od Kanadyjczyków.... więc jak widzisz to też zagraniczniak. A niby Polskie seriale nie są napompowane reklamą?? proszę cie!!! Rodznka pl to orange... az sie słabo robi i ten komunikat na końcu... "audycja zawiera lokowanie produktu" ( jak i w większości polskich produkcji)... więc Twoja odp jest niesłuszna...

ocenił(a) serial na 6
Kinuska

Tak, ale ile jest polskich seriali napompowanych reklamą, a ile amerykańskich?
W tym kontekście bardziej chodziło mi o to, że w telewizji nie puszczają nic innego poza serialami/filmami amerykańskimi z lektorem których już dosłownie mam przesyt. Co obejrzę film to widzę Seagalla, Murphyego czy innego Van Damme'a, dlatego nie znoszę amerykańskiego kina, w ogóle amerykanizacji całego globu, stąd też bardziej obstaję za kinem narodowym.

ocenił(a) serial na 1
Ertix_Poke

Amerykanskie, Brtyjskie kino jest ciekawe, zróżnicowane. Niestety wiele fimów puszczanych w telewizji to stare, przereklamowane filmy, ciągłe powtórki... Ambitniejsze kino można od czasu do czasu obejrzeć na tvp1, tvp2...

ocenił(a) serial na 6
Kinuska

Hm, mimo wszystko i tak pozostaję przy polskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones