PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 698
ocen
7,1 10 1 111698
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Czasami zastanawiam się, czy Polacy naprawdę są tak głupi, czy na FILMWEBie ludzie "starej daty" wylewają swoje żal, za swoje smutne życie.

Serio, wymagacie od dzieciaków że będą grali miłość braterską i rodzinną? Ludzie.. każdy kolejny komentarz pokazuje prawdziwą twarz Polaków, takiej ciemnoty i tępoty jaka jest tutaj na forum, to ja nigdzie nie widziałem. To jest serial, który w sposób karykaturalny, przerysowany ukazuje losy nierealnej rodziny... to nie jest dokument o polskiej rodzinie, tylko luźny serial, który ma sporo zabawnych scen, aktorzy grają dobrze, momentami słabiej, jak to w każdym serialu, nie da się grać cały czas świetnie.

Jest sporo realnych sytuacji, rozmów, sam kilka razy miałem deja vu ze swojego życia, bo tak świetnie sceny zostały zagrane.

Czasami mam wrażenie, że ludzie myślą że to jak jest w ich życiu, jest regułą, i tak wygląda prawdziwe życie. Tak samo jak jest wiele patologicznych rodzin, tak samo jest wiele takich rodzin, jak ta ukazana w serialu, są takie i takie, nie ma reguły. Ja podchodząc do tego serialu nie liczyłem na wyszukaną grę aktorską (ta jest niezła), nie liczyłem na wyszukany scenariusz czy realizm. Po prostu siadam i chcę sobie przez 30 minut na luzie, posiedzieć, czasami się pośmiać. Każdy kto traktuje ten serial na poważnie, i oczekuje od niego tego co tu wypisujecie w tych komentarzach, proponuję pójść do psychologa, bo jesteście potencjalnie zagrożeni depresją lub załamaniem nerwowym, i jak to powiedział "BOLEC", brakuje Wam luzu. Zluzujcie te spięte majty, bo aż żal czytać, w jakim my kraju żyjemy, ludzie od serialu familijno-komendiowego oczekują genialnej gry aktorskiej i realizmu... jeszcze się do "Przyjaciół" przyczepcie, bo tam też nie było za grosz realizmu, i tak nie wygląda normalna grupa znajomych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones