PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 676
ocen
7,1 10 1 111676
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

To jakaś dłuższa wersja reklamy? bo nie kumam.... wciąż coś reklamują i podtykają logo pod kamerę. No i ten Karolak - przydupas PO - niech sobie w końcu wstawi zęba na przedzie.

MCmagenta

No cóż, słyszałeś/łaś kiedyś słowo "sponsor" lub jego synonimy? Serial musi z czegoś czerpać pieniądze żeby mógł istnieć. A to właśnie robią producenci, których produkty pokazywane są w serialu - płacą za reklamę. Tak bardzo Ci przeszkadza, że na butelce jest napisane "Tymbark" a nie po prostu "Sok"? Ja jakoś nie zauważyłam "podtykania" żadnego loga pod kamerę. To że jedzenie znanych firm stoi na stole to niech sobie stoi. Nie rozumiem problemu.
A co do wyglądu Karolaka. Gratuluję pomysłu wstawiania dodatkowego zęba pomiędzy dwie jedynki. Bardzo logiczne i sensowne. Bo wszyscy inni są idealni i "defekt" aktora jest czymś nienormalnym, co trzeba zmienić, tak?
Ludzie, znajdźcie sobie poważniejsze problemy...

ocenił(a) serial na 7
LadyAnna6

ano czasami tak jest że ktoś wytyka komuś wady aby samemu się dowartościować XD

ScaRLeTT234

a przy okazji można pobluzgać na rząd, bo w końcu jeśli aktor ma inne poglądy polityczne niż ja to już nie może być dobrym aktorem- tak wychodzi z wypowiedzi na samej górze

LadyAnna6

Wy tak na serio uważacie że serial by się nie utrzymał bez tych durnych reklam w środku? To już nie wystarczą reklamy przed i po serialu? Do tego abonament? To wciąż za mało na honorarium dla wielkiego artysty "karolaka"? Może macie rację - może faktycznie PO za mało mu płaci za jeżdżenie Tuskobusem. Jakby sobie dorobił to może w końcu wstawi sobie zęby.

MCmagenta

Coś Ty tak się uczepił tych zębów i reklam?! Tego pierwszego nie skomentuję więcej bo już opinię wyraziłam, a jeśli jest ona nie zrozumiała to nie mój problem. Co do reklam, to one w telewizji były, są i będą i to już się nigdy nie zmieni. Ja osobiście wolę oglądać Tymbarki (wybaczcie że się tak uczepiłam tej marki, ale to jedyna jaką pamiętam z serialu, może dlatego, że nie zwracam na to uwagi jak co poniektórzy) w trakcie serialu niż żeby pięć razy były przerwy na normalne reklamy. Ale widać niektórzy mają z tym ogromny problem, więc dalsza dyskusja nie ma raczej sensu, bo to jak w powiedzeniu "mów do słupa a słup ......".

ocenił(a) serial na 1
MCmagenta

co do pierwszego (straszne gówno) zgadzam się w stu, a nawet dwustu procentach. do reszty się nie wypowiadam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones