PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 615
ocen
7,1 10 1 111615
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Gdzie w Polsce znajdziesz taką rodzinę? Przepraszam, to się nie zachowuje jak rodzina. Sama
jestem mniej więcej w wieku tego Kuby całego, ale w życiu się tak do rodziców nie odniosłam, co w
tym serialu jest w zasadzie chyba w każdym odcinku...
Czekam na hejty :3

Sweet_Raspberry

Zgadzam się w 100%. Kuba jest debilem, który wyraża się do rodziców (szczególnie do matki) jakby był nie wiadomo kim, nastolatek by się nigdy tak do mamy nie wyraził ( ewentualnie w konieczności, u Kuby to norma) . Kacper jest normalny. Tomek myśli że sobie poradzi we wszystkim, a jak przyjdzie co do czego to do rodziców leci. Kuba i Tomek są niewdzięczni, a nawet okrutni wobec matki.

użytkownik usunięty
kubcia00

Nastolatek by się tak do mamy nie wyraził - ło ho ho, to się ubawiłem.

Powiedziałem w konieczności, jeśli w ciągu 4 odcinków pyskuje i opier**la matkę 40 razy to to nie jest normalne, a wręcz puste. Ale te nastolatki mają problemy, nawet ta 3 bachorów nie umie wyciągnąć czipsa bez wypie*****nia połowy paczki.

kubcia00

Nawet nie wiesz jakie wredne potrafią być nastolatki.

kubcia00

Zgadzam się, bo irytuje mnie też postawa Natalii wobec swoich synów (właściwie Tomka i Kuby) - to, że Tomek stołuje się u rodziców jak jest już na studiach i ma własne mieszkanie i to, że Kuba w taki sposób się zachowuje (bardzo mnie zszokował moment, gdy przed wigilią Natalia myła podłogę, a Kuba stał nad nią i pytał o prezenty. No błagam! Normalnie to on by sprzątał podłogę, a Natalia robiła coś innego, np. gotowała lub się szykowała) a ona nie zrobi awantury (Tomek) i nie da jakiejś wymyślnej kary (Kuba) no to po prostu...?!
Gdyby nie to, serial byłby OK. Dałam 7, ale powinnam obniżyć za te niektóre momenty xD

ocenił(a) serial na 1
kubcia00

co wg Ciebie oznacza "w konieczności"? sorry, ale takie zachowania nie mają usprawiedliwienia, w jakiejże sytuacji jest prawo pyskować?

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Za idealny bo dzieciak jest wredny? Wut?

Za idealna ta rodzina. Śniadanie, obiad, kolacja, w niedziele dziadkowie, dom jak nie wiem.. Marzenia ;3

ocenił(a) serial na 8
Sweet_Raspberry

Przypominam, że to serial obyczajowy, a nie dokumentalny. Gdyby myśleć takimi kategoriami, to nigdy by nie powstał żaden film. Jak na polskie warunki serial jest naprawdę dobrze zrobiony. Postaci muszą być przejaskrawione i charakterne, bo inaczej wiało by nudą. Dziwię się, że takie rzeczy trzeba jeszcze tłumaczyć..

p3run

Prose, oglądajcie sobie to, mnie nic do tego, ale ta rodzina jest... dziwna... Spotkaj taką w Polsce xD

ocenił(a) serial na 8
Sweet_Raspberry

każda rodzina jest inna:) co nie zmienia faktu, że gagi, żarty, sytuacje mogły się wszędzie zdarzyć.. lepiej, żeby rodziny były takie jak w tym serialu, aniżeli miałaby być uprawiana jawna patologia, która rzadkością nie jest.

p3run

Dobra, nieważne xD

ocenił(a) serial na 7
Sweet_Raspberry

to są skutki bezstresowego wychowania...

Sweet_Raspberry

Ja w ogóle nie polubiłam tych dzieciaków- dla mnie to takie rozwydrzone i rozpieszczone bachory. Na dodatek źle wychowane i zepsute- wszystko za kasę, kasę i kasę. Cwaniaki i mądrale. To wcale nie jest cool. Rodzinka, no wiadomo, to jest film, a nie samo życie. Trzeba podkoloryzować.

paulla777

Ja też nie znoszę tych dzieci. Serial jest zabawny, ok, ale co z tego jak nóż się w kieszeni otwiera jak się to widzi.. Ja to bym po pysku dostała za takie odzywki jak Kuba czy Tomek, Kacperek w sumie też nie lepszy, uczy się od braci. Ciuchy, kasa, dupery i nic więcej się nie liczy, a rodzice patrzą na to z uśmiechem, bo mają takie wspaniałe dzieci.

maddie805

Dokładnie i przez takie seriale promuje się takie wychowanie, bo niektórzy ludzie niestety podatni są na to co widzą w telewizji i później myślą, że tak ma być. Ja to miałam 2 tygodnie kary jak powiedziałam w wieku 12 lat do taty "spadaj", a sama miałam takie wyrzuty sumienia. Te dzieci są bezczelne i cwane, strasznie mi się to nie podoba.

Sweet_Raspberry

Nie widzę nic idealnego w tej rodzinie, brak patologii, wakacje spędzają w Polsce, chodzą do szkoły, rodzice do pracy i razem siadają do kolacji, co w tym takiego szokującego?:o ciągle czytam, że jest ona zbyt idealna, jakby Polska była krajem zacofanym w którym każdy polski dom wygląda jak ten w serialu Kiepscy, ktoś też napisał, że w serialu noszą ubrania od projektantów HAHAHA przecież w napisach końcowych jest pokazane, w większości odcinków że ubiera ich H&M, co jak co ale to jedna z najtańszych sieciówek w ktorej ubiera się pół narodu :) To, że nastolatek odezwie się do rodzica "spadaj", jezu życzę ci żebyś nigdy nie trafiła na typowego polskiego nastolatka w okresie buntu, bo chyba na zawał padniesz :) Serial jest przyjemny i zabawny, nie rozumiem waszych problemów czy też zazdrości, bo bohaterowie chodzą po domu w butach zamiast w klabkach kuboty. pozdrawiam

pauleeex

Jak ja bym powiedziała do rodziców spadaj, dostałabym od razu.
Nie wiem, może są te idealne rodzinki i wgl, ale ja tak nie mam, dla mnie taka rodzina jest niczym amerykański film... Po prostu pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, że kolacja, śniadanie i ogółem. Ja sobie sama robię posiłki, nigdy nie jem z rodzicami, chodzę boso po domu.... Przepraszam.

Sweet_Raspberry

nie przepraszaj, tylko przestań rozsiewac jad, że ktoś może miec lepiej :) pozdrawiam

pauleeex

Tak, ale nie tylko u mnie tak jest xD

pauleeex

Chodzenie po własnym domu w butach, to dla mnie czysty idiotyzm! Po całym dniu chodzenia po domu w butach nogi im śmierdzą jak zgniłe jaja! Czysty debilizm. :/ "klabkach" - Polska język trudna, co nie? Nie ma to jak klapki lub papucie - przynajmniej noga odpoczywa, ale Ty za mało żyjesz, aby to zrozumieć. ;P

Sweet_Raspberry

od siebie dodam , że w rodzince.pl , postaci zamiast pokazać , że są rodziną , jedynie grają .
Brak większej relacji , zamiast tego proste zasady rodzice , którzy mają być ze sobą zakochani , chętnie poświntuszyć , z kolei synowie to postacie które coś chcą od rodziców/braci.
Pewnie źle to przedstawiłem , ale mym zdaniem , o ile francuski oryginał bardziej pokazywał , że postacie pokazują rodzinę , tak w polskiej wersji , to po prostu aktorzy którzy wyuczyli się danej roli.
Podkreślam , że to me odczucie oglądając owy serial

ocenił(a) serial na 9
Sweet_Raspberry

Ale ten serial to komedia i muszę przyznać ,że Kuba to moja ulubiona postać. Niektórzy nastolatkowie tak się zachowują u dziewczyn to wiadomo ,że dorastanie pzrebiega inaczej.

ocenił(a) serial na 8
Sweet_Raspberry

A już się bałam że w Polsce teraz tak dzieci się wychowuje-znam też takich.Ja gdyby się tak odzywała do rodziców albo zachowywała się tak jak oni to najpierw dostałabym w r*j , dożywotni szlaban albo jedno i drugie :D Teraz jestem mężatką i mam własne dzieci a matka mi zawsze powtarza że jak zasłużę to ona może mnie palnąć do końca swojego życia a jak będzie za stara to najpierw kulturalnie poprosi abym potrzymała jej laskę schyliła się a ona mnie walnie :D

ooolccciaaa

No dokładnie haha :D

ooolccciaaa

Współczuje wychowania i współczuje matki. Jak to mówisz: "dostać w r*y" od matki? To jest po prostu patologia. Każda przemoc jest patologią. Jak czytam te komentarze, to mam wrażenie że 90% osób wychowywało się w patologicznych rodzinach. Współczuje...

ocenił(a) serial na 8
Neko_

Śmieszy mnie to że wypowiadasz się o moim dzieciństwie w ogóle nic o nim nie wiedząc. Mogę Cię zapewnić że nie mam patologicznej rodziny jak to napisałeś/aś. I mam wspaniałą matkę. A to że dostałam jak zasłużyłam i miałam obowiązki nazywasz patologią to cóż. Dla mnie klaps i dyscyplina nie jest zbrodnią. Dzięki temu wyrosłam na odpowiedzialną osobę a nie na leniwego i egoistycznego człowieka. A dzieci z tego serialu takie są więc dobrym przykładem wychowawczym nie są. Ale to tylko serial.

ocenił(a) serial na 1
Sweet_Raspberry

Cholera. Unikałem tej całej rodzinki "pl", jak tylko mogłem. Zrezygnowałem z oglądania dwójki, ale oni teraz atakują mnie za pomocą orange również na innych kanałach. Gdy słyszę "kapucha i pietrucha" cierpnie mi skóra. Niech szlag trafi yokę - za nowych kiepskich i rodzinkę "pl".

Piramidoglowy

Hahaha, dokładnie, serial się skończył to orange się musi promowac, haha xD

ocenił(a) serial na 5
Sweet_Raspberry

Ja się z tobą nie zgodzę. Rodzinka Boskich wcale nie jest idealna, tylko raczej patologiczna.

christinearron

W jakim sensie?

ocenił(a) serial na 5
Sweet_Raspberry

Np. sposób wychowania dzieci, relacje dzieci z rodzicami zwłaszcza z matką.

christinearron

No tak, w sumie można to tak nazwac haha, ale mnie też chodzi o śniadania codziennie rano, obiady, rodzinne wieczory etc.

Sweet_Raspberry

Gdyby moje dzieci były takie, jak w tym serialu, to lał bym je po łebie ile wlezie! Wszyscy, bez wyjątku, to syfiarze! Jak można po sobie wszędzie zostawiać taki syf?! W salonie przed TV, na ławie - syf. W kuchni - nagminny syf! Jedzą jak świnie. Wszędzie narozlewane itp. Nie wspomnę o pralni, czy ich pokojach. Gdyby moje dziecko ciągle wszędzie robiło taki syf, to dostawało by codziennie taki wpier*ol, że szybko by mnie zamknęli do pierdla. :P A za te ich odzywki? Za każdym razem plaskacz w pysk! Jak można się tak do rodziców odzywać? Porażka! Oglądając ten serial, ciągle mam nadzieję, że takich rodzin w Polsce niema a to, co oglądam, to tylko wizja reżysera rodziny przedstawionej w krzywym zwierciadle.

ocenił(a) serial na 5
Haszysz

Może i tak, ale z tym biciem to też nie można przesadzać.

W serialu jest coś gorszego nisz bałagan. Mamy chyba zwyczajną patologię. Jak tak przynajmniej to odbieram. Dzieciaki są leniwe, niesamodzielne. Siedzą przed kompem, albo tv i nic nie robią....sorry....robią syf, rozsypując chipsy albo M&M-sy na wszystkie strony świata. Matka, to dla nich tylko prywatna sprzątaczka, służąca, chodzący bankomat i ktoś, kogo od czasu do czasu trzeba wyrolować, aby osiągnąć cel. Sposób ich wychowania, to też dno. Przy takich metodach wychowawczych dzieciaki wyrosną na wstrętne kreatury, które nie zrobią nic bezinteresownie i dla których liczy się tylko kasa.

christinearron

Haszysz, widac ze chyba cię bili w domu XD

pauleeex

No, haha, jakie śmieszne, haha, haha. Suche.

Sweet_Raspberry

ale to wcale nie miało byc smieszne:D yyyy

pauleeex

"XD" na końcu mówi samo za siebie -.-

Sweet_Raspberry

hahha ludzie ogarnijcie się to tylko serial :D

adamiakus007

No i? To nie zmienia faktu, że czegoś takiego po prostu nie ma. Nawet jeżeli to serial, ma być chyba na kształt polskiej rodziny, tak? Och.

Sweet_Raspberry

Niby dlaczego kto tak powiedział?

adamiakus007

Hmm, no nie wiem, użyj mózgu i pomyśl... Skąd się tacy ludzie biorą...

Sweet_Raspberry

hmm... nie mam mózgu :(

adamiakus007

Zagadka rozwiązana :)

Sweet_Raspberry

Bo tam to typowa dzieciarnia tylko że bez grosza szacunku czy przyzwoitości.

hr_dooku

Tak.

hr_dooku

ale sie napinacie na to g%wno kazdy wie ze polskie seriale to dno aktorzy to sie nadają na mydło do wietnamu zamiast oceniac lepiej roz$ierdolic tvp ze za kase abonentów produkuje taki chłam i utrzymuje takie miernoty jak korzuchowska czy karolak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones