PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 615
ocen
7,1 10 1 111615
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Obejrzałem dziś przelotnie te dwa premierowe odcinki i w poprzednich odcinkach mieli delikatnie mówiąc "luźny" stosunek do wychowywania dzieci, ale teraz to już przeginają : Tomek pijany dzwoni do ojca (Ludwika) w środku nocy po to by go ściągną z imprezy do domu a Ludwik jak gdyby nigdy nic sobie wstaje i po niego jedzie niemal z uśmiechem na ustach. W innej scence kilkuletni Kacperek wybiera się do kina z dziewczyną i nie wie czym wróci do domu (!) - na co matka odpowiada że w poprzednie dni przywoziła Kubę oraz Tomka (naturalnie po piwku) więc dziś nie ma ochoty po nikogo wyjeżdzać a na to mały "czyli ja też mam się upić żebyś po mnie przyjechała ?" - fajne wzorce nie powiem. W innej scence matka dopiero rano ma pretensje do Kuby że obudził ją hałasowaniem w kuchni po powrocie o 3 w nocy z imprezy, co ciekawe wcale nie miała pretensji że tak późno wrócił tak jakby to było najnormalniejsze w świecie że gimnazjalista wraca sobie w środku nocy do domu - mógł jedynie ciszej zachowywać się w kuchni takie było jedyne jej zastrzeżenie, A w ostatniej scence rodzice wracają sobie w środku nocy z imprezki oczywiście pijani śmichy chichy itp. Już pomijając inne scenki typu kłótnie z rodzicami w bardzo "luźnej" konwencji, jakieś głupie miny przedźeźnianie własnych teściów przez Ludwika, Tomek który pyta się gdzie może spać uzyskuje odpowiedź od kilkuletniego Kacperka : "w dupie hehehehe" itp itd. Moim zdaniem przeginają w tym serialu, jest za luźny nawet na te obecne rozwiązłe czasy a wiadomo że ma widownię w dużej części wśród właśnie młodzieży...

ocenił(a) serial na 8
tv12345

Poprzednie sezony miały jeszcze sens a ten jest bez sensu. Próbują na siłę rozśmieszyć widzów wtrącając słowo "dupa" gdzie się tylko da...

ocenił(a) serial na 7
tv12345

Jak mialam lat 16-20 tez dzwonilam po rodzicow, zeby mnie odebrali.. mieszkalam na wsi to do znajomych jezdzilam stopen do miasta 15 km, a jak mama pytala jak wroce to mowilam, ze pewnie ktos mnie odwiezie albo wezme taxe.. a teksty typu "w dupie", serio? Normalne rodzenstwo czesto sie tak do siebie odzywa, nawet ja z bratem a jestesmy po 30stce oboje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones