PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 302
oceny
7,5 10 1 18302
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Jennifer Esposito

ocenił(a) serial na 8

Ta aktorka chyba nawet nie widnieje w obsadzie tego serialu na filmwebie, a przecież w 3 sezonie trafiła jej się spora rola. Obecnie serialowa Nina, to moja ulubiona postać serialu. Jako siostra Noah - jest tą normalną w rodzinie - przyziemna, spokojnie znosząca swoje prozaiczne życie, już w drugim sezonie, kiedy się pojawiła, wydawała się ciekawa.
No ale teraz to dosłownie jedyna normalna w całym tym pokręconym grajdołku. To dosłownie jedyna postać niezapatrzona w siebie. Odpowiedzialna (czego brakuje chyba w coraz większym stopniu głównej czwórce serialu). Po prostu robi rzeczy, które trzeba zrobić. Opiekuje się ojcem, bo ktoś musi. Kiedy ten nie wiadomo dlaczego przepisuje dom na znienawidzonego syna Noah, ona nawet nie mrugnie okiem. Taka jest decyzja ojca, trzeba ją uszanować. Noah, który wypiął się lata temu na swoją rodzinę, kiedy nie ma dokąd iść - prosi o pomoc siostrę, a ta co? Ugaszcza go, opiekuje, utrzymuje, póki nie ma pracy. Dlaczego? Bo tak trzeba, w końcu to brat, rodzina. Naprawdę podziwiam niezłomność i taką, cholera, normalność tej bohaterki. Nie użala się, nie szuka czegoś więcej od życia, po prostu bierze je jakim jest. A jednocześnie bije z niej siła i inteligencja oraz dużo ciepła. No i jako kobieta - muszę przyznać, że bardzo miło się na nią patrzy;)
Naprawdę świetna rola. Kto wie, może w następnym sezonie doczekam się jej PoV-a.

ocenił(a) serial na 8
nynavee

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w którymś odcinku było powiedziane, że siostra ma wobec Noah dług wdzięczności za fakt opiekowania się umierają matką, (bo Noah został z tak trudną kwestią sam, i to będąc dzieckiem) i chyba jeszcze za coś. W każdym razie jest to postać rzeczywiście najmniej kontrowersyjna.

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

Tak, faktycznie, chyba nie było doprecyzowane za co ten dług wdzięczności (albo już nie pamiętam). I widać, że siostra będzie o tym pamiętać do grobowej deski. Jeszcze podobała mi się postawa Cole'a w 8 odcinku. Co prawda to zdecydowanie bardziej zwichrowana postać, ale jakoś mu kibicowałam, aby nie podążył tą egoistyczną drogą swoich pożądań i widzi-mi-się. Póki co wybrał jednak Lucię, ale ciekawe czy to się utrzyma. Jeśli nie, to poza siostrą Noah nie będzie dosłownie nikogo w tym serialu, kto widzi dalej niż czubek własnego nosa.

ocenił(a) serial na 8
nynavee

W sumie te proporcje są z życia wzięte, jak dobrze się rozejrzeć to większość ludzi należy do egoistów:)

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

A taki serial pozwala to sobie uświadomić i poddać się chociaż drobnej autorefleksji;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones