PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 302
oceny
7,5 10 1 18302
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Joanie...

ocenił(a) serial na 9

Myslalam że tylko Noah i Helen nie "pociągną" juz tego dalej... Jednak pierwszy odcinek 5 sezonu rozwalił mnie emocjonalnie, zupełnie jak poprzednie sezony... Mam jednak pewne wątpliwości co do logiki wydarzeń itp. Zastanowiło mnie dlaczego Jonnie jest juz taka dorosła??? Przecież Helen mówiła, że zdarzenia z romansem miały miejsce ledwo 10 lat temu...Wtedy też mniej więcej (albo i troszkę pozniej), na świecie pojawiła się Joanie, a zatem...? W 4 sezonie była jeszcze (lub już) dziewczynką, więc albo Helen pomylił się czas wydarzeń, albo twórcy zaszaleli z wiekiem Joanie ;-)

malgorzataprusaczyk

Zrobili spory przeskok w czasoprzestrzeni, skoro akcja "środkowej" sceny dzieje się, kiedy dziewczyna jest w wieku, w którym zmarła Jej matka. Biorąc pod uwagę "nowinki techniczne" to obstawiam jakieś 30 lat wprzód.

ocenił(a) serial na 9
SooSeK

Tak, tak, pozniej gdzieś się doczytałam ;-) Niemniej jednak dziękuję za sprostowanie :-) Tylko trochę dziwnie będzie z tą rotacją czasową... Segmenty z Noah i Helen w czasie "rzeczywistym", a z Joanie w dalekiej przyszłości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones