PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 302
oceny
7,5 10 1 18302
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Nie rozumiem jednego. Na początku ta sama historia widziana oczami róznych postaci wydawała mi się oczywista z powodu toczącego się śledztwa. Póżniej to kontynuowali, ok - różne spojrzenia bohaterów przez pryzmat ich doświadczeń, charakteru, potrzeb itd. "stworzone w ich głowie" na potrzeby widza. Ale (UWAGA, jeszcze raz: SPOILER) w odcinku, gdzie dowiadujemy się jak ginie Alison w wersji Bena nie jest on agresywny, nie dochodzi do kłótni, szamotaniny i tego, co widać w wersji Alison. Co to oznacza? Czy bohaterowie cały czas komuś opowiadają całą histrorię i on po prostu kłamie czy może oszukuje sam siebie lub coś z nim nie tak psychicznie? A może coś przeoczyłam?

ocenił(a) serial na 8
diartemis

W odcinku bodajże 7 Noah przypomina o tym, że Alison miała epizody, że nie rozróżniała rzeczywistości od wyobraźni. Wydaje mi się, że to miało się odnieść właśnie do odcinka 9. Alison ogólnie z tego co pamiętam była trochę niestabilna emocjonalnie i psychicznie. Wydaje mi się, że w pierwszym sezonie coś o tym było. No a zrobili to tym bardziej po to, żeby widz się zastanawiał, co się wydarzyło ;) Ja osobiście stawiam na drugą wersję z odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones