PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 304
oceny
7,5 10 1 18304
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Stacja Showtime zamówiła kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10
ares765

świetna wiadomość!:)

ocenił(a) serial na 9
ares765

Jak dla mnie słaba wiadomość. Wolałbym żeby całość zamknęła się w dziesięciu odcinkach. Teraz boję się, że będzie to na siłę przedłużane.

ocenił(a) serial na 8
pan_dziejaszek

Też się tego boję :/. Chyba, że zrobią zupełnie inną historię, ale w podobnym stylu (jak planują z "True Detective" czy "Fargo"), bo nie wyobrażam sobie, że mieliby dalej ciągnąć wątek Alison i Noah.

ocenił(a) serial na 8
PatrzJakiFilm_blogspot

Dlaczego? Przecież cały pierwszy sozeon to tak naprawde retrospekcja. Moim zdaniem spokojnie drugi sezon może rozpocząć się w czasie rzeczywistym, tzn w czasie kiedy odbywają się przesłuchania.

ocenił(a) serial na 8
EveningTwilight

dla mnie oczywiste jest, że w 2. sezonie będzie kontynuowany wątek N&A. przecież sprawa nie została wyjaśniona.

ocenił(a) serial na 6
ares765

Możliwe że powstanie drugi sezon ze względu na to, że Ruth dostała za tę rolę Złotego Globa oraz to, że sam serial dostał Globa za najlepszy serial dramatyczny. Dziwne byłoby to, gdyby poprzestali na tym, choć wiele osób mówi że zakończenie jest dobre i tak powinno dostać. Teraz dostaniemy 2 sezon, który może być dobry(nawet bardzo) - a z drugiej strony może być ciągnięty na siłę.

Patrzyłem na ratingi, nie są one okazałe jednak (co cieszy) stale rosły więc ludziom serial się spodobał.

Pytanie tylko czy podoba się stacji Showtime, kręcą go dalej ze względu właśnie na Złote Globy.
Nie zapominajmy że Showtime kręci dalej Homeland(cieniuje podobno), Shameless i w ostateczności może się na nich skupić..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones