PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 302
oceny
7,5 10 1 18302
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

S04e08 - petarda!

ocenił(a) serial na 9

Przez chwilę myślałam, że to jakiś sen głównych bohaterów. A jednak nie...

Nie mamy już głownej bohaterki, a trailer kolejnego odcinka zapowiada się intrygująco, bo poznamy (prawdopodobnie) przyczyny śmierci Allison. Ciekawe jak twórcy to wszystko rozegrają i czy czwarty sezon będzie ostatnim.
Strasznie mi żal Cole'a, że nie zdążył na czas wyznać jej uczuć.

ocenił(a) serial na 9
moreliana

Jeśli Alison naprawdę nie żyje, to musi być ostatni sezon. Bez niej ten serial nie istnieje.

ocenił(a) serial na 7
moreliana

Chciałabym, żeby to była zmyła, żeby jakimś cudem okazało się, że ona jednak żyje... Ale pewnie takich bajek nie będzie :/ W sumie w tym momencie wszystkiego mi się odechciało, nie obchodzi mnie za bardzo jak Alison zginęła, to znaczy dobrze by było wiedzieć, ale jeśli jej naprawdę nie ma to to wszystko jest dla mnie bez sensu. Ona i Cole byli moimi ulubionymi postaciami i od pewnego czasu chciałam tylko, żeby w końcu się zeszli, pozostałe wątki były jak dla mnie tylko tłem (mam na mysli wątki Noah, Helen i Vika).
Śmierć głównej bohaterki jest raczej oryginalna więc zapewne to prawda i tak to się wszystko skończy. Do d***

ocenił(a) serial na 9
monciak99

Mam dokładnie te same odczucia. Poczytałam trochę komentarzy na fb i raczej bez szans, że to był sen Cole'a albo Noah. Podobno Ruth Wilson po prostu zrezygnowała z tej roli i tak zamknęli jej wątek. Ogólnie odcinek sam w sobie wgniata w fotel i naprawdę dobrze to zrobili, ale dla mnie jest on równocześnie zakończeniem tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
Ag__

Jak będą się bawić w jakiś piąty sezon to chyba nie będę oglądać - bo po co? A gdzie dokładnie czytałaś o tym, że Ruth Wilson zrezygnowała?

ocenił(a) serial na 9
monciak99

Na tv line com jest info.

Wygląda na to, że już dawno zrezygnowała, a jej postać w 4 sezonie nakręcili najpierw. Będzie 5 sezon i to będzie sezon ostatni. Jak znam życie, The Affair bez Allison to nie będzie to, ale i tak z przyjemnością obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones