PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 292
oceny
7,5 10 1 18292
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Czym dłużej oglądam, tym bardziej lubię Helen. Cole też jest ok. Za to główny bohater to straszny dupek.. Nie rozumiem zupełnie co te kobiety w nim widzą.

Nie wiem na którym odcinku/sezonie jesteś obecnie, ale czasem ma lepsze momenty, wręcz 'bohaterskie' ;-)

użytkownik usunięty
edyska92

Obejrzałam całość i czym bardziej w las tym większą niechęć do niego czułam. Ciekawa jestem kolejnego sezonu :)

Z drugiej strony można go troche bronic, że zona go traktowala za przydupasa, nie bronila go przed ojcem, wziął na siebie winę za wypadek, chciał dalej utrzymywac kontakt z dziećmi, wczesniejsze zaloty odrzucal itp. Ale wiadomo, że święty nie jest. Gdyby był serial by nie powstał :-) Tez czekam niecierpliwie na 5 sezon. Tym bardziej, że ma byc ostatni

użytkownik usunięty
edyska92

Ja trochę inaczej odbieram te postacie, może dlatego że sama mam 4 dzieci :) Według mnie on ją od początku wykorzystywał, wybrał ja poniekąd ze względu na jej status społeczny. Jakby nie patrzeć to jej rodzina w dużej mierze ich utrzymywała. Helen miała swój sklep. Taki z niego trochę Piotruś Pan. Niby chciał być szanowany i traktowany poważnie, a drugiej strony pozwalał aby inni za niego płacili. Nawet za hotele płacił kasą teścia. To trzeba mieć tupet. No A późniejsze wydarzenia, jakoś pokazały go jako oblecha. Fakt że rodzice traktowali to okropnie, ale sądzę że pracował sobie na to latami. Gdyby miał "jaja" postawiłby się teściom, ale do tego trzeba być osobą niezależną finansowo ;)

Szkoda że to będzie ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 4

Ja uwielbiam Cole (jestem na sezionie 2), pewnie dlatego ze jest mega przystojny a w serialu jest przeuroczy, zawsze dobry.
Alison mozna troche usprawiedliwic, ale nie do konca.
Noe to kawal ***

ocenił(a) serial na 8
azlotko

Alison była w depresji, ja ją usprawiedliwiam. Serial obejrzałam tylko dla Cole :))) Co za ciacho to mała głowa :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones