PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 304
oceny
7,5 10 1 18304
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

WYPADEK, SĄD

ocenił(a) serial na 8

jestem na 2 odc 2 sezonu. ogladalam wszystko od poczatku, ale dawno, a nie chce mi sie wracac i szukac. o co noah jest oskarżony? kompletnie nie pamiętam żadnego wypadku...

ocenił(a) serial na 8
Maila

Zginął Scotty, brat Cole'a, ten który jest teraz obecny w reminiscencjach, a ponieważ Scotty był w związku z córką Helen i Noah - Whitney, i ojcem jej dziecka to Noah jest podejrzany. Tym bardziej, że w dniu aborcji i później zaatakował Scottiego i groził mu, co się nagrało i detektyw Jeffries ma motyw w ręku. Dodatkowo Scotty zginął pod kołami samochodu, a Noah naprawiał auto tuż po wypadku, a kiedy detektyw wpadł na ten trop to pisarz prosił mechanika, żeby kłamał w sprawie i to też jest na nagraniu. ja myślę, że to Oscar wrabia Noah.

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

dzieki bardzo!

ocenił(a) serial na 8
Maila

Jeszcze muszę dodać, że Oscar teraz jest wykorzystywany przez adwokata Noah, ale wszystko co zeznaje to broń obosieczna, i mam swoją koncepcję co do planów Oscara, zobaczymy czy się sprawdzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones