PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 301
ocen
7,5 10 1 18301
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Nieprzyjemnie patrzy się na tę kobietę. Ten botoks kłuje w oczy. Jakby pobita była.

ocenił(a) serial na 8
jest_jak_jest

Jaki botoks? Ona tak wygląda. Nie jest super-pięknością, ale ma w sobie coś interesującego. Myślę, że takie było zamierzenie; wybór postaci, które są "przeciętnie-piękne" i nie odciągają uwagi od fabuły (która, po drugim odcinku, jest intrygująca).

jest_jak_jest

Ona po prostu taka jest, taki ma uśmiech, twarz. I za to ją uwielbiam. Potrafi tworzyć naprawdę cudowne postaci. Nie musi być piękna, potrafi zagrać tak, że wierzę w jej piękno. Jej uroda nie jest oczywista, ale jak widać w wersji Noah potrafi być seksowna i intrygująca. I widziałam z Nią już kilka produkcji.

jest_jak_jest

Jaki znowu botoks? Jej charakterystyczne usta to raczej wina wady zgryzu(widać to szczególnie z profilu) , a nie wstrzykiwania wypełniaczy. Zresztą ona tak wygląda od X lat. Mnie tam się to podoba, dzięki temu jest charakterystyczna, nie klasycznie piękna ale w pewien sposób hipnotyzująca, do tego rewelacyjna aktorka.

ocenił(a) serial na 8
Aigoo

mnie po 3 odcinku zaczęły denerowować jej "kacze wary". Bez urazy, oczywiście ładna z niej kobieta i podoba mi się gra.

ocenił(a) serial na 8
jest_jak_jest

Nie śledzę tej aktorki, nie wiem jak wyglądała wcześniej. Ale jak dla mnie to ona ma zrobione te usta, bardzo źle zrobione.

ocenił(a) serial na 7
ypaulina

nie ma zrobionych ust, taka uroda Wilson (przy okazji moja ulubiona, wręcz doskonała Jane Eyre)

ocenił(a) serial na 7
iwonrud

proszę - najlepsza wg mnie ekranizacja "Dziwnych losów Jane Eyre" - Ruth Wilson i Toby Stephens http://www.filmweb.pl/serial/Jane+Eyre-2006-314209

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones