Romans
powrót do forum 3 sezonu

Czytam różne opinie na forum i w zasadzie dominują głosy rozczarowania.
Tymczasem dla mnie 3 sezon jest ukoronowaniem Affair, jest rewelacyjny!!!!
Fani 3 sezonu, jesteście tu?

Historia i bohaterowie prowadzeni konsekwentnie - od romansu czyli zbrodni w 1 sezonie do upadku czyli kary w 3 sezonie. Autorzy uprzedzali, że będzie to sezon o odkupieniu i faktycznie Noah osiągnął takie dno, że swoje już chyba odcierpiał. Inni bohaterowie zresztą też dostali swoje kary.

Aktorstwo na fantastycznym poziomie. O ile w 1 sezonie gra Dominika Westa wydawała mi się dosc słaba, w 2 znacznie lepsza, o tyle w 3 wydaje mi się naprawdę świetna.

Nie ma tu zbędnej sceny, mam poczucie, że każda niesie jakieś znaczenie istotne dla odczytania motywacji bohaterów.

Świetny scenariusz i reżyseria. BTW odcinek rezyserowany przez Agnieszkę Holland może nie jest moim ulubionym, ale poziomem nie odbiega od innych.

ocenił(a) serial na 10
kallarepa

który odcinek jest wyreżyserowany przez A. Holland?

ocenił(a) serial na 8
kallarepa

ZGADZAM SIE Z TOBĄ W STUPROCENTACH :D

ocenił(a) serial na 8
kallarepa

w tym sezonie było sporo ciekawych wątków z życia Noah i jego relacji z Helen. Podobał mi się motyw tego, że czasem można być z kimś 20 lat, a potem poznać kogoś kto rozumie i zna nas lepiej niż partner. Myślę że to było idealne dopełnienie do dwóch poprzednich sezonów. Natomiast zdecydowanie za mało było tutaj scen z życia Allison i Cole'a. Na dodatek zupełnie niepotrzebnie wprowadzono postać Juliette, której losy ukazano jedynie w dwóch odcinkach, więc jej historia nie miała żadnego znaczenia dla fabuły serialu, jej wątki można było umieścić w historii Noah. Dodatkowo umieszczenie jej w finale było kompletnie bez sensu. W finale powinna znaleźć się historia Allison i Noah, zamknięcie obu tych światów. Druga połowa finałowego odcinka ukazująca życie Noah, jego pojednanie z córką była dobra. I uważam że ostatnia scena, w której kierowca taksówki pyta Noah dokąd go zabrać i nie uzyskuje odpowiedzi była świetna. Lecz pierwsza cześć i historia Juliette jak i jej postać mnie zupełnie nie interesowała. Nie jest to wina aktorki ani nieciekawej historii, która przeżywa jej bohaterka, bo też tyczy się romansu oraz relacji z jej mężem. Tylko że w kontekście tego że jej postać pojawiła się w serialu raptem kilka razy, cały jej wątek nie miał znaczenia.

ocenił(a) serial na 8
Blomis

ja myślałam, ze Noah ze względu na swoje doświadczenie eutanazyjne pomoże mężowi Juliette ;) Trochę złośliwie to mówię,ale akurat ten wątek też uważam za niepotrzebny, choć wizje Noah, które wiele osób uważa za jakieś dziwy, to nie krok w stronę fantastyki tylko kawał dobrego kina pokazującego psychikę zaszczutego i uzależnionego człowieka.

ocenił(a) serial na 7
kallarepa

Jestem po 1 sezonie i najchętniej pozabijałabym ich, albo przynajmniej zdzieliła w łeb za to co robią ze swoim życiem, oczywiście chodzi o Noah i Allison. Może uczucia zmienią mi się w 2 i 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
kallarepa

Jestem po trzecim sezonie, według mnie jak do tej pory najlepszy zobaczymy dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones