PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Banał

ocenił(a) serial na 5

serial o niczym, taki sobie ... być może się nie znam ale jakoś ten film mnie nie przekonuje

użytkownik usunięty
golmac

Chyba ROSWELL'a nie widziałeś???
Ty się napewno nie znasz.Ten serial pozwolił mi inaczej spojrzeć na otaczający mnie świat.Może teraz ja gadam od rzeczy, ale naprawde dzięki niemu w moim życiu zaszły wielkie zmiany.Stałam się pewna siebie, wygadana na wszelkie tematy i wreszcie wiem co to znaczy naprawde wciągnąć się w historię przedstawioną w filmie.Tzn. nie rzucam się na jakiegoś typa podejrzewając go że to kosmita-wróg, ale wreszcie mam coś co(w jakimś-może małym-sensie) pomaga mi w dogadywaniu się z innymi.Mam nadzieję, że może chociaż troche zmieniłeś zdanie na temat tego serialu.

ocenił(a) serial na 5

Masz prawo
No cóż ja wyraziłem tylko swoją opinię o tym serialu. Tak to czasem bywa, że wydarzenia np. filmy są dla jakiś osób bardzo ważne a dla innych nie.
Moim skromnym zdaniem np. filmy "Nieodwracalne" czy "Dracula" z Gary Oldmanem to arcydzieła, ale są ludzie dla których to tylko jakieś gnioty, które nic nie wnoszą.
Cieszę się że uważasz że ten serial wniósł w twoje życie duże zmiany !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones