PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 519
ocen
7,3 10 1 30519
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Kochałam ten serial przez pierwsze dwa sezony. Trzeci, jak dla mnie był beznadziejny, a finał już w szczególności.
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z opinią, którą za chwilę opiszę. Chodzi mi głównie o Maxa. Wykreowano go na
odpowiedzialnego faceta, który przede wszystkim ugania się za Liz i chroni pozostałą dwójke obcych, w pewnym
momencie trójkę ( czy tylko ja mam jestem wściekła za tak źle poprowadzony wątek Tess? ). Zdziwiło mnie, więc że
facet który robi wszystko by jego przyjaciele byli bezpieczni nie wrócił na swoją planetę. W końcu swoją obecnością
bardziej naraża Liz i całą resztę, nie?
Nie tłukło mu się w głowie, że na Antarze czekają JEGO poddani, którzy czekają, aż ICH władca ICH uwolni? Przy
okazji pewnie wiele z nich zginęło. Rozumiem, że pokochał Liz i swoją ludzką rodzinę, ale człowiekiem to on nie jest,
a jego dom to chyba jednak Antar. Tam też mieszka jego prawdziwa rodzina.
Dla mnie to wszystko, cały trzeci sezon i finał to czysta beznadzieja...

alnihan

z tym się zgodzę, że finał serialu jest lekko beznadziejny. może też przez to że w planach był 4 sezon serialu. ale oczywiście woleli nakręcić jakieś beznadziejne "tajemnice smalville" i z 4 sezonu zrezygnowano. ale to i tak nie zmienia faktu że kocham roswell i mam wieeelki sentyment do tego serialu :)

jacob_filmweb

4 sezon mial byc? Ciekawe co w nim planowali, pamietam jak wiele lat temu snilo mi sie moje zakonczenie tego serialu :D

lana1990

np wielki come back całej ekipy do Roswell, może ciąża Liz, wątki były by super. no i oczywiście Kyle który zaczyna posługiwać się swoimi magicznymi zdolnościami jak Liz gdy Max ją uratował 3 sezony to za mało! ;(

ocenił(a) serial na 9
alnihan

co do Maxa: może i był on z Antaru, ale tak naprawdę to nie miał tam rodziny, michael chciał zostać, tu była Liz i jego rodzice, a był przecież w połowie człowiekiem. No nie wiem kto rzuciłby całe swoje życie by polecieć na planetę, której w ogóle nie zna.

ocenił(a) serial na 10
blueberry_fw

zgadzam się

ocenił(a) serial na 8
alnihan

mnie sie z finalu nie podoba tylko to ze jessi ten facet isabel nie pojechal z nimi jak mogla go zostawic?:D ale wmówiłem sobie ze go wziela i ja taki koniec stworzylem xD moze doczekamy sie 4 sezonu kiedys ;]

ocenił(a) serial na 9
songo1382837

No wlasnie. Rozumiem ze znali sie krocej niz Michael z Maria i Max z Liz, i wogole krocej byl wtajemniczony ze sa "nie z tej ziemii "hehe no ale to był jej mąz. Jak mogla go tak zostawic i se odjechac, tez sie tym zdenerwowalam. Wogole liczylam na inny koniec nie ze uciekaja jak przestepcy no ale trudno. Dobrze ze chociaz paczka sie utrzymała i Kyla wzieli, choc szeryfa zostawili. Jak sie zegnal z synem to tu sie chyba najbardziej wzruszylam :))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Kurcze oglądałem to niedawno a już nie pamiętam dokładnie końcówki xD

ocenił(a) serial na 7
alnihan

trzeci sezon, to jedne wielkie romansidło, dwa pierwsze miały to coś w sobie, w trzecim aktorzy obrośli w piórka i wyszło tak średnio.

ocenił(a) serial na 8
alnihan

Lubię ten serial mam do niego sentyment z przed lat oglądam go już drugi raz,chociaż na tej stronie niestety nie ma wszystkich odcinków...

alnihan

W sumie to Tess uśmiercili?

ocenił(a) serial na 8
mania19

Tess sama się uśmierciła niszcząc jednocześnie ogromne laboratorium i jednostkę FBI.

ocenił(a) serial na 8
alnihan

Oglądałam to dość dawno, ale pamiętam, że finał mnie zawiódł. Teraz wydaje mi się, że całość kręcono z myślą o czwartym sezonie i nagle z jakiejś przyczyny musieli zakończyć na trzecim, bo ostatni odcinek był zupełnie nielogiczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones