PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Dlaczego?

ocenił(a) serial na 4

Dlaczego Max, Izabel i Michael swoimi mocami sobie papierków nie przemienią na studolarówki?

Rozwiązaliby tym kilka problemów. Michael mógły wynając chatę i odejść od ojczyma pijaka, a dziewczyny moglyby się zwolnić z roboty.

Piotrek4

No właśnie, Michael mógł w Las Vegas zamienić im dowody tożsamości a nie mógł tego? W sumie swoje moce udoskonalał z czasem więc to tłumaczy że nie mógł zamienić papierki w 100$ wtedy gdy mieszkał jeszcze z ojczymem bo po prostu wtedy nie wiele umiał i nie potrafił panować nad mocami, no ale dlaczego nie zrobił tego później tylko cieszył się z ograniczonej kwoty od tamtych bogaczy??? hmm Ja natomiast dziwiłam się że Tess w Las Vegas nie przekonała swoją mocą wchodzenie w umysł tego ochroniarza że jest dorosła. O.K. po chwili poszła do Liz i to zaproponowała a ta jej odradziła, ale ja bym zrobiła to od razu i się nie pytając nikogo o zdanie :)

Piotrek4

Najbardziej jednak zdziwiło mnie to jak łatwo można było załatwić sprawę z Brodym w 20 odc. 2 serii a cała kosmiczna paczka tak się z nim cackała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones