PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

I'm so unhappy

użytkownik usunięty

Jestem fanem tego serialu,mimo że zaczołem dopiero od drugiej edycji.Czy to już koniec?Nie mogę w to uwierzyć.Proszę napiszcie,że będą następne odcinki.

użytkownik usunięty

Roswell
To żałuj, że nie oglądałeś pierwszej części bo to ona jest najlepsza (według mnie). Po prostu miodzio! Serial ten bardzo lubię choć w trzeciej części denerwowały mnie pewne niekonsekwencje. Przykładowo: w pierwszej części było wyraźnie powiedziane, ze ojciec Valentiego (Jima) jest zdrowy na umyśle tylko nikt mu nie wierzy w to co mówi o kosmitach (a to okazuje się prawdą). Natomiast w trzeciej części nagle okazuje się, że jest chory i ma jakieś tam ataki , a tak pozatym żyje jakby w jakimś letargu, czy coś...bez sensu. No i ten motyw z tym spaleniem kobiety na palnie zdjęciowym, co niby temu ojcu zepsuło karierę szeryfa gdy w pierwszej części była mowa o zabiciu włóczęgi...To spowodowało, że poczułam się lekko zawiedziona, ale tylko lekko bo i tak dla mnie ten seraial jest super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones