PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy serial jaki istnieje! Jaki jest wasz ulubiony bohater??? Ja uwielbiam Maxa i Isabel.

MaxEvans

ja bardzo lubie Marie:)ale w ostatnim sezonie mnie troche wkurzala

MaxEvans

Michael :P

ocenił(a) serial na 8
MaxEvans

Michael , Maria i Isabel ;*
Za Maxem to ja nie przepadam ;P

MaxEvans

Zdecydowanie Michael

MaxEvans

mnie Max z każdym następnym odcinkiem coraz bardziej wkurzał- zachowaniem, debilną mimiką, miną zbitego psa i wielkim ego :P
Straszne, ze można być tak irytującą osobą, a Liz jeszcze za nim szaleje.... fuj

pixi222

mnie tez Max bardzo wkurzal,jest taki przymulony. nie lubie watku miosci Maxa i Liz bo to straszne nudy-maslo maslane. o wiele bardziej michael i maria jako para przypadli mi do gustu-bylo widac emocje raz sie kochaja raz nienawidza jak w prawdziwym zyciu:)

użytkownik usunięty
MaxEvans

Zdecydowanie i bezdyskusyjnie Michael;) On i Maria - to dla nich oglądałam ten serial.

ocenił(a) serial na 7
MaxEvans

Gdy miałam naście lat to szalałam za Roswell.
Co do ulubionej postaci, to po chwilowej fascynacji Maxem stwierdziłam, że dużo ciekawszy jest Michael. Więc ulubiona postać: Michael.

ocenił(a) serial na 10
MaxEvans

Najciekawszą postacią był zdecydowanie Michael. Max był troszkę drętwy - i te jego mniemanie o sobie że na nim spoczywa ciężar tego świata.
Z kobiecych bohaterek to oczywiście Liz - w ogóle to uwielbiam Shiri Appleby.
Świtny był też William Sadler w roli szerfa

Ogólnie to lubie serial za całokształt - w czasach kiedy to leciało nagrywałem sobie na VHS - dziś to po prostu się w głowie nie mieści. Fajne czasy. Świetny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones