PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

What a SHOW!

ocenił(a) serial na 9

Witam, nie mogłem nic nie napisać o tym serialu w związku z tym, że zacząłem go dopiero oglądać na kanale FOX.
12 odcinków za mną, a jestem wciągnięty niesamowicie, aż zacząłem zastanawiać się dlaczego go kiedyś nie oglądałem. Serial powstał w latach takiego boomu na UFO, pamiętam jak mówiło się o tych znakach na polach, dziwnych światłach na niebie, które pojawiły się nawet w moim mieście dla zgrywu.
W każdym razie może jest parę niedociągnięć, których się dopatrzyłem póki co, ale dla mnie Roswell dorównuje największym produkcjom i na pewno dodam go do listy moich ulubionych serialów.
Piosenka Dido - Here With Me, no świetna...

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

widzę,że oglądasz 1 serię a druga będzie jeszcze lepsza
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
elinternado

elinternado, widziałem na stronie twojego profilu, że dałeś 10 serialowi Tajmenice Smallville i Nie z tego Świata. Zapewne bardzo dobre seriale, ale przymierzam się do nich już bardzo długi czas i nie mam na nie mocy. Szkoda, że nie puszczają serii od początku w TV.

ocenił(a) serial na 7
Sawyer_5

Smallville puszczaja na AXN od poniedzialku do piatku o 19.00 , ale zaczyna sie juz 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 9
sandrusia_P

Niestety wiem z doświadczenie, że tak długie seriale nalezy ogladac od samego poczatku, ale dzieki za info. Moze uda sie obejrzec 1 sezon w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones