PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 523
oceny
7,3 10 1 30523
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

roswell 4

ocenił(a) serial na 10

Fajnie by bylo jakby roswell wrócil... hmm ale czy to mozliwe? jak myslicie bedzie 4-y sezon roswell?

użytkownik usunięty
amour

ja jestem za :D fajnie by było zwłaszcza że 3 sezon się dziwnie skończył. Ja osobiście jestem za tym aby Isabel była z Kylem (chłopak powinien mieć trochę szczęścia) nie wiadomo jak się potoczyły losy Marii i Michaela. I może się pojawią dzieci Maxa i Liz

nie bedzie 4 serii.
serial zakonczono krecic w 2002 roku. to jest 8 lat temu. do tej pory nic nie zrobili wiec watpie ze nagle zachce im sie nakrecic ciag dalszy.
ale wielka szkoda. bo uwielbiam ten serial!!!!
pozdrowienia dla fanów!!!!!

ocenił(a) serial na 10
_xd_93_

Słaby argument, Beverly Hills 90210 przestali kręcić 10 lat temu, a też dopiero nie dawno zaczęli kręcić nowe odcinki.
W Roswell mogliby nakręcić to co z bohaterami sie dzieje teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Tylko pewnie nie mają pewności czy to się będzie opłacało.

ocenił(a) serial na 10
amour

teraz to by im sie bardziej opłacalo niz w tamtych latach..
bo jakby nie mowic serial nie byl popularny..;/
tylko teraz jak zaczeli puszczac go od nowa zlapal rozpęd...
..szkoda ze nikt o 4 sezonie nie pomysli..

amour

Tyle, że to nowe Beverly Hills to spin off. Opowiada o zuepłnie innych bohaterach, postacie z oryginału pojawiają się sporadycznie i to tylko kilkoro z nich.
Nie nakręcą. Skoro od 8 lat nic się nie ruszyło, to tym bardziej teraz. Zresztą, chcielibyśćie tego? Oglądać życie dorosłych ludzi/kosmitów? Lepiej, aby pozostały miłe wspomnienia, nic na siłę.

ocenił(a) serial na 10
Ewelcia_3

Ja bym chciała oglądać dorosłych kosmitów, chociaż kilkanaście odcinków o tym co robią teraz i jakie mają problemy.

ocenił(a) serial na 10
QueenRosalieC

No fajnie by było gdyby kręcili dalej roswell i żeby było tyle sezonów co smalville to by było git

ocenił(a) serial na 10
Ziena93

Fajnie by było ale to raczej nie możliwe. Pie pierwsze tak jak już ktoś wspomniał minęło już 8 lat, po drugie mało prawdopodobne, że wszyscy aktorzy z pierwszych trzech sezonów chcieli by zagrać a po trzecie to po czym oceniacie, że serial jest teraz bardziej popularny niż kiedyś? Nam może się tak wydawać bo jesteśmy świeżo po odcinkach, które wyemitował polsat a duża część z nas obejrzała sobie też dalsze odcinki za pomocą tego cudownego wynalazku jakim jest internet. Ale co z resztą świata? Przecież w necie nawet nie można znaleźć żadnych ciekawych informacji o serialu i aktorach, nie ma stron fanowskich, a te stare albo już wygasły albo nikt już ich nie prowadzi bo szał na kosmitów się skończył (teraz królują wampiry). Więc gdzie ta rosnąca popularność?

ocenił(a) serial na 10
monika_2601

Wiadomo może inni też by chcieli obejrzeć dalej my tego nie wiemy,gdyby ktoś przeprowadził ankietę to byśmy wiedzieli,a królowanie wampirów to kpina co w nich takiego fajnego że wszyscy oglądają ciekawe jak by zobaczyli prawdziwego co by robili.

Ziena93

Wiem,że to raczej niemożliwe,ale chciałabym 4 sezon.Dlaczego ? Bo generalnie według mnie serial skończył się na niczym....Zaczęto bardzo dużo wątków i nawet nie próbowano ich zakończyć.
Strasznie czekałam na moment w którym Max,Isabell i Michael wrócą na swoją planetę i tam wpadną w jakaś pułapkę Kivara i będzie jakaś wojna albo coś w ty stylu.No i się nie doczekałam ;p
Byłam także ciekawa wątku Michaela i Marii i ogólnie wszystkiego,co działo się później.
No i lipa. = (

ocenił(a) serial na 10
amour

A ja szczerze powiedziawszy bałabym się tej czwartej serii. Roswell jest wspaniałym serialem mojego dzieciństwa i tak jak się zakończyło, tak pozostało w mojej głowie, jako wyidealizowany obrazek. Jeszcze by coś sknocili, pomieszali... albo aktorzy by się nie zgodzili i zamiast niepewnie przystojnego Maxa wcisnęliby na ekran przesłodzonego Latynosa :) Dobrze jest, jak jest i w sumie nie ma co marzyc, bo szanse i tak są nikłe.

ocenił(a) serial na 10
amour

Wiem ze sporo latek minęło i wątek już mało aktualny ale chciałem dorzucić swoje 2 grosze. Z tego co mi wiadomo serial miał się zakończyć na 2 sezonie ten trzeci nakręcili już z powodu próśb fanów a wy tu piszecie o 4? serial nie miał oglądalności ani kiedy go kręcili ani w 2010 gdy tu pisaliście ani w dniu dzisiejszym. Powód? Bardzo prosty brak cycków ;) Gdyby pokazywali w każdym odcinku jak Max bierze Liz od tyłu (albo jak inne postacie to robią) to pewnie okrzyknęli by ten serial super hitem jak np. "grę o tron" i powstawałby latami a tak lipa :p Piszecie o popularności wampirów, tak są popularne ale większość seriali kończy karierę jeszcze gorzej jak Roswell np. "moonlight" miało tylko 1 sezon a takie "pamiętniki wampirów" czy "zmierzch" doczekały się tylu sezonów i części filmowych bo były na podstawie książek i to fani książek którzy gapili się na ekran podnosili oglądalność na tyle że te tytuły przetrwały ...oczywiście śliczne dziewczynki i chłopcy którzy w nich grali też pomogli ;)

amour

Jestem z przyszłości, zrobili reboot... Nie wiesz o co prosisz :( Zje**** jednym słowem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones