PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Jakie są Wasze odczucia, gdy porównacie serial z książką? To dobrze,że serial tak od niej odbiega? A może coś z książki jednak byście zastosowali z serialu? Czekam na Wasze opinie;)

ocenił(a) serial na 10
alternatywa000

A może mi ktoś powiedzieć jakie są najważniejsze różnice pomiędzy filmem i książką? I tak w ogle może ktoś ma cały komplet książek do sprzedania?

ocenił(a) serial na 9
monika_2601

Najważniejsze? Hm...
co do sylwetek bohaterów:
Max jest niebieskookim blondynem:P Isobel jest chearliderka:P Michael mieszka z rodzina zastępczą i ma rodzeństwo przybrane, którym pomaga mu się czasem opiekować Maria:P Maria ma brata młodszego, Alex ma 3 braci, a Liz ma meksykańskie korzenie;
Szeryf Valenti od początku do końca jest tym złym i zabija kosmitów, NIE MA tESS, ZA TO SA INNI KOSMICI: rAY, KTÓRY PRACUJE W TYM CENTRUM UFO, JEST SZEFEM mAXA I OPIEKUNEM NASZEJ TROJKI KOSMICIAKÓW, POZA TYM JESZCZE PARU INNYCH KOSMITOW FACETOW JAK NP aDAM, POCZATKWO PRZYBRANY SYN vALENTIEGO, A POTEM OKAZUJE SIE ,ZE BRAT mICHALEA, Cameron - cos a'la Courtney, tylko ze nie skorka, ale zwykla kosmitka, ktora pochodzi z patologicznej rodziny i wspolpracuje z Valentim(miala niby romans z Michaelem - tak naprawde zbierala od niego info o innych kosmitach);
Ogolnie namieszane jest ze zdolnosciami (kazdy moze przenosic sie do snow, nie tylko Isabel)

ocenił(a) serial na 10
alternatywa000

Aha dzięki. A rozumiem, że w książce też sa takie pary jak w serialu? Znaczy Liz&Max, Maria&Michael, Isabel&Alex później Isaebel&Jessie?

ocenił(a) serial na 9
monika_2601

w książce wszystkie pary są jak sprzed śmierci Alexa, bo on tu nie umiera, tylko zostaje z Isabel, nie ma żadnego Jessiego, bo Isabel jest młodszą siostrą Maxa; najwierniej oddane są relacje Michaela i Marii, z Liz i Maxem jest tak,że na koncu on ją zostawia bo chce wrocic na swoja planete:P

alternatywa000

Widac, ze ksiazka bardzo rozni sie od serialu (badz odwrotnie) :P
Bardzo chcialabym przeczytac wszystkie czesci i przekonac sie osobiscie, ale tylko 5 jest przetlumaczonych na j.polski :/ Moze daloby sie cos z tym zrobic??? Jak myslicie??

ocenił(a) serial na 10
mumia8888

Co z tego, że są przetłumaczone jak nigdzie nie można dostać pierwszej części? Automatycznie przekreśla to możliwość czytania dalszych części bo chyba jednak lepiej trzymać się kolejności. A moż jednak ktoś dysponje tą pierwszą częścią, której tak bezskutecznie poszukuję?

monika_2601

podpowiem Ci że można ją znaleźć na chomiku

użytkownik usunięty
hornet

mi osobiście książki podobały się bardziej choć nie przeczytałam wszystkich części tylko te które są dostępne w języku polskim. Jak hornet stwierdził(a) pierwszą część można znaleźć na chomiku. Niestety ale nie nie wiem co się dzieje dalej z bohaterami szkoda, że nikt nie przetłumaczył na język polski pozostałych części.

użytkownik usunięty
alternatywa000

Lektura łatwa, przyjemna i krótka, ale jedno mnie irytowało - ileż można czytać rozważań Isabel, którego z trzech chłopaków dotyk bardziej ją podnieca? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones