PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115843}

Rozbitkowie

Amazon
7,5 810
ocen
7,5 10 1 810
Rozbitkowie
powrót do forum serialu Rozbitkowie

Uwielbiam ten serial, ale nie bardzo wiem czy to co zobaczyłam było ostatnim odcinkiem! Widziałam tylko, że samolot z Karen spada i sie zastanawiem czy to był koniec serialu, czy może TV 4 nie wemitował dalszych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
alias_Kinia

To był ostatni odcinek :( Nie nakrecili juz wiecej. Byłam zła ze nie wyjasnili czy nasi rozbitkowie wrócą do domu ale po ostatnim odcinku wydalo mi sie ze Karen miala jakies klopoty i nie doleciała. Kazdy moze wymyslic sobie inne zakonczenie.

ocenił(a) serial na 10
Aleksja

A szkoda bo jednak byłam ciekawa jak to się skończy...

ocenił(a) serial na 9
alias_Kinia

Jak na moje to Karen się rozbiła, widać było wyraźnie jak samolot spada coraz szybciej, a odleciała już daleko i nadal była w tej Amazonii, może skończyło się jej paliwo.

andrewpm

nie wymyślajcie bo krew mnie zalewa, serial po prostu nie miał zakończenia, gołym okiem widać, że miała być kolejna seria, jednak do tego nie doszło, skończyli w połowie, trochę podobnie jak HBO zrobiło z Rodziną Borgiów, po prostu urwali w trakcie opowiadania i nara

ocenił(a) serial na 10
alias_Kinia

Z tego czytałem
to podobno nie mieli funduszy
na nowy sezon
za to w Lost Zagubili
trochę nawalili tych odcinków
Serial stał się w połowie nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones