PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115843}

Rozbitkowie

Amazon
7,5 810
ocen
7,5 10 1 810
Rozbitkowie
powrót do forum serialu Rozbitkowie

lepszy niż LOST

ocenił(a) serial na 10

powstał kilka lat wcześniej i każdy odcinek był lepszy .Więcej postaci,akcja toczyła się lepiej no i nie miał tego bezsensownego "wciskania klawisza" :-)

użytkownik usunięty
Maybellene

A gdzie tam lepszy :P
A wciskanie klawisza było ok :P

"Rozbitkowie" byli ciekawi do pewnego momentu, "Zagubieni" choć troche trzymają jeszcze w napięciu ;)

Maybellene

Zgadzam się, pamiętam jak kilka lat temu oglądałam, co niedziele(o ile się nie mylę) kolejne odcinki tego serialu. Sczerze, nigdy chyba nie doczekałam do ostatniego odcinka, ale i tak serial wzbudzał we mnie silne emocje i nieopanowaną ciekawość, kiedy kończył się kolejny epizod. Co do "Lost"-nie oglądam i nie wiem, dlaczego tak wszyscy za tym szaleją i wychwalają serial po niebiosa, bo u mnie nie wzbudził aż takiego zachwytu i zainteresowania.

Maybellene

przede wszystkim to seriale są zupełnie inne, osobiście wole Lost

Maybellene

też tak myślę :) i żałuję, że powstał tylko jeden sezon. nie mogę uwierzyć, że Lost zyskał taką popularność a Amazon skończył się po paru odcinkach. może gdyby go nakręcili parę lat później... zwłaszcza z taką postacią jak Dr. Alex Kennedy .

malaga510

Nie wiecie czy gdzies można znaleźć ten serial do kupienia albo do ściągnięcia ? Bardzo mi zależy, z góry dzięki za odpowiedź.

malaga510

Nie wiecie czy gdzies można znaleźć ten serial do kupienia albo do ściągnięcia ? Bardzo mi zależy, z góry dzięki za odpowiedź.

użytkownik usunięty
adrian_hamerski_1992

http://www.filestube.com/source.html?url=http://filmelita.com/http_links/29209

znalazlem tylko po rosyjsku

Maybellene

NIC NIE PRZEBIJE Lost :!!!! :) :)

nihooya

Na pewno kiedyś cos przebije za pare lat pojawi sie nowy super serial w podobnej tematyce, (mnie np znudził strasznie ),ciekawa jestem jak rozbitkowie bo ogólnie bardzo lubie taka tematykę.

użytkownik usunięty
nihooya

Juz przebiło. Twin Peaks.

ocenił(a) serial na 10
Maybellene

Dla mnie oba seriale so rowno dobre.

Ale gdybym musiala dokonac wyboru to jednak Lost:

Losta uwielbialam za calkowita nowosc w podejsciu do postaci, dramaty osobiste, trudne wybory, nacisk na uczucia i przemyslenia, swienty dobor aktorow, nowe dla kina wredne ale w gruncie rzeczy DOBRE postacie, glowny zly ktory nie jest skonczonym chamem, ale ma swoje wlasne czesto tragiczne motywacje,wlasnie takie brak glownego zlego, takiego podlego charackteru na 100%, rownowaga miedzy dobrem a zlem, realistyczne podejscie w zachowaniu, kontynuacja watku przez caly serial, koniec z typem serialu gdzie jeden odcinek to osobna historia tak jak sitcomach lub serialach typu czarodziejki. Strasznie mi brakuje serialu typu LOST w tym momencie.

ocenił(a) serial na 7
Maybellene

Lepszy niż Lost ?
Nie nazywajmy gówna perfumerią :D
Pamiętam ten serial, był ciekawy do któregoś tam odcinka. Potem jak zaczęli mieszać z tymi indianami to stracił swój urok

użytkownik usunięty
Maybellene

LOST stracił u mnie bo zrobili z niego SF dając jakiegoś potwora typu predator...zrezygnowałem po pierwszym odcinku...po co to komu było???

Maybellene

Oglądałam i Rozbitków i Zagubionych i jak dla mnie lepszym serialem są Rozbitkowie , Lost jest spoko ale tylko pierwszy sezon potem za dużo jest już surrealizmu i bajek .

Maybellene

Dobrze gadasz. Lost to od 3 serii głupi serial, że szok. jakieś dymy czarne latają za ludzmi itd. jakieś alarmy. żenada

użytkownik usunięty
Pika123

LOST za bardzo rozciągnęli... W przeciwieństwie, niestety, do Rozbitków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones