PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734985}

Rozdarte serca

Paramparça
7,1 756
ocen
7,1 10 1 756
Rozdarte serca
powrót do forum serialu Rozdarte serca

Nienawidzę tej dziolchy, okrutnie. Mam nadzieję, że albo coś się jej złego stanie, albo w końcu się jej w tej mozgownicy poprzestawia. Bo nie zniese widoku jej zapyzialej gęby.

syl_kon

Też jej nie lubię widać ,że liczy się tylko dla niej kasa.

ocenił(a) serial na 8
Kinomaniaczka_95

Macie tak samo? Uff a juz myslalam ze tylko na mnie tak dziala ze mam ochote telewizora sie pozbyc:)

lokma

Hehe widać ,że jest wredna tak samo jak jej ciotka co wygląda jak jakaś wiedźma te brwi brr

ocenił(a) serial na 8
syl_kon

SPOILER.
spokojnie, pod koniec serialu znajdzie się na wózku

ocenił(a) serial na 10
paulinapacyna3

Jak to się stanie? I z którą matką ostatecznie zamieszka?

ocenił(a) serial na 8
muppet90

gulseren niebawem umrze, wiec z dilara. Nie wiem dokladnie jak, chyba bedzie klocic sie z cansu i spadnie ze schodow

paulinapacyna3

Wiem, że to okrutnie zabrzmi, ale cieszy mnie to!
Btw. Czyli w Turcji już się serial skończył? Ile było odcinków?

ocenił(a) serial na 8
syl_kon

Ludzie co wy do tej postaci macie? Jest bardziej realistyczna od Çansu, której idealizm aż mdli. Hazal rzeczywiście jest durna i głupia i pewnie zapłaci za swoje, ale też cierpi. Gdybyście nagle wy okazali się mieć bogatych biologicznych rodziców, nie skorzystalibyście? Oczywiście głupio że zostawiła matkę, ale to tylko dodaje durnoty tej postaci. Hazal ma być durną egoistką, zaginioną w tym wszystkim i nie siedząca co począć. Z resztą zobaczcie tylko jaka jest Dilara - Hazal to wykapana mamusia no i wychowywala ja w sumie ciotka, bo Gulseren musiała jakoś utrzymać rodzinę. To wpływ środowiska zrobił z Hazal co zrobił - ja jej współczuję. Gdyby miała pełną, kochająca rodzinę nie byłaby taka. Hazal nie jest przynajmniej taka bwzsensowna i idealnie wpisuje się w tę historię. Nie wiem co będzie dalej, ale może z czasem stanie się dobrą osobą. No i Alina dobrze gra :D

Lucy_Yozura

Hazal to postać, którą niestety ciężko jest polubić. Jest samolubna i pazerna. Do tego jak coś nie jest tak jak chce to zaczyna się mścić a kiedy prawda wychodzi na jaw to zgrywa ofiarę. Co do zmiany zachowania to jakoś nie widzę jej jako dobrej i kochającej.

Lucy_Yozura

Wszystk ok, ALE jest jedna rzecz - ona taka była, zanim dowiedziała się, że ma inną rodzinę ;) Czyli to akurat nie tłumaczy jej zachowania, bo od początku jest... jaka jest ;)

ocenił(a) serial na 6
Lucy_Yozura

Geny robią swoje. Dilara i Rahmi aniołkami nie są!

Lucy_Yozura

Też miłam podobne zdanie co do Hazal że to nie jest najgorsza postac ale trochę zmieniłam zdanie po tym jak podpaliła stajnię Cansu. Ale i tak postacie Dilary i Dziada (Rahmi) są dużo gorsze i raczej się nie zmienią bo do nich przemówic się nie da, nie mają żadnych zasad . Co do Hazal mam nadzieję że jednak jeszcze się zmieni

ocenił(a) serial na 7
syl_kon

W Turcji nadal trwa jest u nich 3 sezon 89 odcinek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones