PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734985}

Rozdarte serca

Paramparça
7,1 756
ocen
7,1 10 1 756
Rozdarte serca
powrót do forum serialu Rozdarte serca

Rozdarte serce to jedyny serial jaki oglądam jestem facetem i nie kryje że mnie wciągnął i naprawdę wzbudza duże emocje zwłaszcza wzruszenia.Nie sugerujcie się negatywnymi opiniami na temat tego serialu myślę że niektórzy w ogóle go nie oglądali i tak bredzą bo...(może turków nie lubią?) ciort wie, proponuję samemu obejrzeć i wtedy ocenić.Piękna muzyka nikt nie wspomina o tym świetne główne postaci podoba mi się że facet to facet gra po męsku nasi aktorzy to przy nim jak zniewieściałe cioty główna bohaterka też świetnie gra ma coś takiego w oczach.. ach te wschodnie klimaty gdzie tam nasze nudne i nijakie serialiki.Jako ciekawostkę podam że dwie główne bohaterki zagrały razem w innym filmie fabularnym jednym z najlepszych jakie widziałem ostatnio pt "Na krawędzi nieba(2007)" produkcja Niemiecko-Turecka jest dostępny na Vod onet co niektórzy będą w szoku polecam znakomite kino!

maciekpad

O czym to jest? Na filmwebie nie ma opisu a trafilam na to od srodka...

BloodyMassacre

najlepiej poszukaj na necie, w skrócie 2 dziewczynki zostają podmienione w szpitalu po narodzinach, po 15 latach w skutek zbiegu okoliczności wychodzi to na jaw. Potem jest tam tyle wydarzeń że trudno opowiedziec, proponuję spróbować zacząc oglądać online

Galaktyka

nie chce ogladac czegos co nie wiem o czym jest. głowny wątek moze byc ciekawy ale poboczne odstraszają.

BloodyMassacre

Główny wątek to sprawa tych 2 dziewczyn, wszystkie wydarzenia się kręcą wokół tego .Kwestia gustu, ale serial jak dla mnie naprawdę godny polecenia, dobrze zagrany, można nawet zobaczyć jak się zyje u nich w Turcji. Proponuję obejrzeć 1 odc i przekonasz się czy dalej zaciekawi

maciekpad

Dobra wiadomość jest taka, ze od 13 czerwca bedą emitować po 2 odcinki :) Także w koncu jakaś rehabilitacja i rekompensata ze strony TVP, w końcu!

ocenił(a) serial na 10
maciekpad

Ten serial jest okrutny. Nie chce robić spojlerów dlatego nie powiem dlaczego. Ale gdy już się na maxa wkręcisz będziesz miał "rozdarte serce".

maciekpad

Na początku też ,mi się podobał ale ostatnio robi się nudny :/ . Powinno się zakończyc wszystko szybko i na temat , natomiast teraz zmienia się w kolejnego tasiemca. Ostatnio to głównie Gulseren gdzies się wprowadza labo wyprowadza. Chyba pomysły im się kończą. A szkoda bo serial się świetnie zapowiadał i naprawdę przez jakis czas się wkręciłam. Może teraz to wina tego że puszczają 2 odc na raz, mogliby np. poszczać 2 odc innego dnia. A szkoda że na taki pomysł nie wpadli, bo teraz odbywa się to kosztem "Dzielnica zła " która jest o niebo ciekawsza

użytkownik usunięty
Galaktyka

To nie jest tasiemiec, bo w Turcji zakończyli emisję, zamykając wątki.

No tak, ale chodzi mi o sposób jego kręcenia, po prostu ciągnie się bardzo długo i bez tych wszystkich intryg i wątków wszytko powinno zakończyc się konkretnie i szybko... No ale jeszcze wiele odc przede mną , zobaczymy czym nas zaskoczą twórcy ;)

Galaktyka

Ja niestety nie oglądałam od początku i teraz żałuje, bo jak dla mnie serial jest naprawdę świetny :) Możecie mi powiedzieć jak to było z Gülseren i Cihanem ? Chodzi mi o to jak się poznali i jak to się stało, że teraz są razem ? Czy ona rzeczywiście rozbiła jego małżeństwo ?

wiktoria24

Gülseren i Cihan poznali się przypadkowo, jeszcze przed całą ta sprawą z podmianą dzieci. Potem bardzo się do siebie zbliżyli i zakochali, stało się tak również dlatego, że Dilara nie chciała słyszeć początkowo o kontakcie z rodziną Hazal. Cihan zakochał się w Gülseren, ale nie zrobili nic złego, ona nie rozbiła ich małżeństwa. Cihan miał po prostu dość zachowań Dilary i myślę , że nawet gdyby nie poznał Gulseren ich małżeństwo z czasem by się rozpadło . Ale polecam obajrzeć poprzednie odcinki na VOD bądź innym portalu ;)

Galaktyka

tak właśnie myślałam...dziękuje bardzo za streszczenie ich wątku :)

maciekpad

Zgadzam się, para głównych bohaterów to świetne role Erkana i Nurgül, reszta też daje radę. Przy odcinku 67 płakałam jak bóbr co rzadkość przy serialach tv ;) a,w odc. 68 również była świetna scena z rozbitym lustrem. Rozkręcają się :)

użytkownik usunięty
ina_2

Nie zgodzę się. Aktor grający Cihana jest w swej roli wyjątkowo nudny i wciąż ma ten sam wyraz twarzy. Z kolei Nurgül Yeşilçay w prawie każdym odcinku wrzeszczy.

maciekpad

Podobno już nie będzie więcej odcinków w tv. Niska oglądalność ...

JLaw

Była zapowiedź jesiennej ramówki, nie zdejmują serialu

użytkownik usunięty
Galaktyka

Ale czy będzie kontynuacja? Te 83 odcinki polskie to jest ok. 30 tureckich, więc gdyby pozostawili emisję w tym miejscu, to byłaby to zaledwie 1/3 całego serialu...

Dowiedziałam się dzisiaj, mam nadzieję że to zmienią, że bd nowa pora emisjii sobotnie przedpołudnie :/ Głupszej decyzjii nie było, już by mogli przenieść na niedzielę po południu jak kiedyś

ocenił(a) serial na 8
JLaw

Niech po prostu robią dalej tak jak robią. Niech puszczają serial, który w zamyśle miał być raz na tydzień, a coraz częściej jest raz w miesiącu, na rzecz niekończących się wydarzeń sportowych i reportaży okolicznoścowych to na pewno będą mieli wysoką oglądalność...

maciekpad

gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki sezon 1

edan512

Na tej grupie są wstawiane odcinki z 1 sezonu jak i również ciąg dalszy niewyemitowany w polskiej tv
https://www.facebook.com/groups/1664354163632666/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones