PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734985}

Rozdarte serca

Paramparça
7,1 756
ocen
7,1 10 1 756
Rozdarte serca
powrót do forum serialu Rozdarte serca

TVP znowu udowodniła, że ma swoich widzów gdzieś. Po pierwsze przesuwają emisje seriali jak im sie podoba, zastępują jakimiś innymi nikomu niepotrzebnymi programami czy transmisjami, które można dać tvp2 gdzie akurat leci jakaś powtórka teleturnieju czy starego marnego serialu.
A z Rozdartymi sercami to już w ogóle dali d.u.p.y!!! Nie dość, że miał trwać 6 lat to teraz się okazuje, że wcale dalej nie zobaczymy!!!!
Zupełnie nie rozumiem takiego postępowania. Mają nas za nic, nie liczą się zupełnie z nami, a chcą żebyśmy jeszcze za to płacili??? Za takie usługi nikt normalny płacić nie będzie, bo to jest usługa niekompletna.
Jestem strasznie zawiedziona. Jak można pozwolić żeby ludzie oglądali serial półtora roku, przyzwyczaili się, polubili go i nagle tak sobie go przerwać????

ocenił(a) serial na 10
m1973s

Zgadzam się, TVP1 nie szanuje swoich widzów. Ta telewizja schodzi na psy. Najgorsza ze wszystkich możliwych.

ac136

Mam akurat inne zdanie, dla mnie najgorsze obecnie to Polsat i TVN :)

ocenił(a) serial na 5
m1973s

Też chciałabym, aby były dalsze odcinki, ale myślałam, że serial już się zakończył. Mimo wszystko szkoda mi Hazal.

ocenił(a) serial na 7
m1973s

Jedyny serial jaki oglądałem w TV. Idealny odmóżdżacz na wtorkowy wieczór i co przenieśli na sobotę. Myślę sobie OK będę rano oglądać a tu lipa.

ocenił(a) serial na 9
m1973s

To jakieś działanie z premedytacją - kupowanie połowy serialu. nie mogę zrozumieć, jak tak można!! wkurzona jestem tak samo jak wszyscy! i nie dowiemy się co było po wybuchu!!!! i czy w końcu Gulseren i Cihan będą razem....

ocenił(a) serial na 7
marta80t

Na yt są odcinki po turecku. Niewiele z tego co mówią idzie zrozumieć, ale przynajmniej można obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Paklpy

SPOILER



Wie ktoś kim jest ten mężczyzna, który pojawia się na końcu pierwszego odcinka 2 sezonu i czego chce od Cihana.
Oglądam 2 sezon na you tube po turecku.

użytkownik usunięty
ac136

SPOILER

To jest Harun, jedna z ważniejszych postaci 2. sezonu. 20 lat wcześniej Cihan był w związku z jego siostrą, Hayal, ale potem wybrał Dilarę. Hayal miała wypadek samochodowy, wjechała w mur, jeśli dobrze zrozumiałam. Harun uważa, że popełniła samobójstwo, gdyż stało się to zaraz po ślubie Cihana i Dilary. Chce zemścić się na Cihanie, razem z Candan osłabiają pozycję finansową firmy Cihana (wybacz, nie do końca rozumiem te branżowe określenia :)). Była scena, w której Harun szedł na grób tej Hayal, może ją widziałeś. Prawdopodobnie bomba też jest sprawą Haruna, choć początkowo podejrzewano Rosjan, którym Rahmi był winien 60 (albo 600 – też nie zrozumiałam) tys. dolarów. Więcej nie wiem, bo jestem w trakcie oglądania, oglądam po słowacku.

ocenił(a) serial na 10

Dziękuję bardzo, za odpowiedź.

SPOILER

Tak, widziałem tą scenę gdy Harun poszedł na grób Hayal, ale nie wiedziałem kim była ta zmarła osoba.
Domyśliłem się, że Harun chce się zemścić na Cihanie, ale nie wiedziałem z jakiego powodu.

Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie. Cieszę, się, że jest ktoś, kto ogląda kontynuację tego serialu niestety niedostępną w języku polskim.

marta80t

Chyba nie warto pobierać i oglądać tych tureckich seriali, bo wszystko kończy się w połowie lub szybciej.
Kurski bzikuje i nadaje kawałeczki.
Już trzeci raz nabrałam się na kawałek serialu z TVP.
Kończę z tą naiwnością, a Kurski niech zdechnie w bólach !!!

Majka4444

Yyyy sorry ale się trochę zastanów co mówisz, życzyć komuś takich rzeczy z powodu głupiego tureckiego serialu?? Ogarnij się kobieto

m1973s

Grupa Czar Tureckich Seriali tłumaczy ciąg dalszy serialu.
Pierwszy odcinek jest już udostępniony :)
https://www.facebook.com/groups/1664354163632666/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones