PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565640}

Rozpalić Cleveland

Hot in Cleveland
7,3 3 489
ocen
7,3 10 1 3489
Rozpalić Cleveland
powrót do forum serialu Rozpalić Cleveland

Wielbię Victorię Chase!

użytkownik usunięty

Wiem, że zwykłych ludzi najbardziej bawi 90-letnia babcia mówiąca świństwa, ale tych, którzy trochę znają się na aktorstwie zachwyci Wendie Malick jako Victoria Chase. Od czasu niepowtarzalnej Megan Mullally jako Karen Walker w "Willu i Grace", nie było tak cudownie napisanej kobiecej postaci w serialu komediowym. To jak Wendie gra Victorię można nazwać majstersztykiem aktorskiego kunsztu. Victoria jest tak zapatrzona w siebie, tak płytka, że aż nie można od niej oderwać wzroku. Uwielbiam momenty, w których wspomina swoją pracę na planie "Na skraju jutra" albo podaje kolejne tytuły swoich filmów dla Lifetime'u. Po prostu bomba!

ocenił(a) serial na 10

tak tak, zgodze sie z Toba 100% :) tez rzucil mi sie w oczy jej swietny warsztat aktorski! uwielbiam te momenty, ktore wymieniles, ale ulubiona jest scena w s03e10 , gdzie skapnela sie ,ze dostarczycielem kwiatow jest Susan Lucci i sie na nia patrzy i mowi: LUCCI , z takim wyrazem twarzy jakby przed chwila polknela kamien XDD

ocenił(a) serial na 9

mnie kupila juz w pierwszym odcinku ;)
rozmowa ze stewardesa jest kwintesencja tej postaci ;)

ocenił(a) serial na 10

Definitywnie się z Wami zgadzam. Wendie jako Victoria jest niesamowita nie widziałam jeszcze chyba tak świetnej aktorki komediowej ;) Te jej teksty, zachowania, miny...nie mogli znaleźć lepszej aktorki do zagrania tej roli nad W.Malick, choć w życiu nawet o niej nie słyszałam, to w tym serialu dała mi się poznać z jak najlepszej strony. Z tej czwórki to czwórki, to Wendie M. gra najlepiej, potem postawię Jane Leeves.

ocenił(a) serial na 9
Marga

Victoria jest niesamowita. Oglądam kilka sit-comów i w żadnym nie ma tak śmiesznej, dobrze zagranej kobiecej postaci. Ona musi być przynajmniej nominowana do Emmy w tym roku.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

nawet jak bedzie nominowana, to i tak nagrode zgarnie LUCCI ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja uwielbiam wszystkie Panie w tym serialu.....bawia do lez;)))

Victoria to najlepsza postać z tych wszystkich ^^

ocenił(a) serial na 6

A ja właśnie uwielbiam najbardziej aktorkę grającą Elkę ;) Czyli, wyglądałoby na to, że nie znam się na aktorstwie, skoro wybrałam ją? LOL

Zgadzam się :) Już w "Ja się zastrzelę" była rewelacyjna :) Zresztą wszystkie Panie są rewelacyjne :)

Dobra, okej, wszystko fajnie, zgadzam się... ale rzygam już tym wychwalaniem się wiedzą o kinie, filmach, aktorstwie itd... nawet nie chce mi się kontynuować mojej wypowiedzi, po prostu ogarnijcie się.

ocenił(a) serial na 10

też ją uwielbiam. a pamiętasz odcinek gdy było tornado a ona za wszelką cenę chciała dostać się na rozdanie nagród Emmy? najlepsze jak otwiera drzwi (tornado szaleje) i mówi. "spokojnie, dam radę. grałam łowczyni burz w filmie ... "łowczyni burz". ;d

Też uważam, że jest najlepsza :). Uwielbiam to jej skupienie na sobie i częste twierdzenie, że wie, jak coś zrobić czy zachować się, bo kiedyś grała daną rolę :).

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

i jeszcze te tytuly.... gralam zone hydraulika w filmie "Zona hydraulika".... zawsze mnie to rozwala :D

loonatyk

Tak, te tytuły są dobre :D:D.

ocenił(a) serial na 10
loonatyk

"Betonowa poduszka" :D

ocenił(a) serial na 10
loonatyk

Rola seksownej prawniczki w serialu "seksowne prawniczki".

ocenił(a) serial na 10

Tez najbardziej uwielbiam Victorię. Wendie Malick już wcześniej grała bardzo podobną postac - ex modelkę Ninę Van Horn w "Ja się zastrzelę" (leciał na polsacie). Tam była jeszcze zabawniejsza i bardziej próżna niż tu. Ten serial tez super.

ocenił(a) serial na 7

jeśli t postać Ci się podoba to polecam serial Cybill, gra w nim Christine Barański i ma bardzo podobną rolę i gra świetnie no i jeszcze Cybill Sheperd, jej rola też jest świetna

ocenił(a) serial na 7

te jej wejścia z "I have a major announcement." mnie rozkładają na łopatki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones