PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848126}

Rubí

7,3 110
ocen
7,3 10 1 110
Rubí
powrót do forum serialu Rubí

Bardzo fajny ale.... :)

ocenił(a) serial na 8

Bardzo podobał mi się ten serial .Dzięki temu,że był krótki akcja nie ciągła się w nieskończoność ,uniknęliśmy przegadanych odcinków i każdy oglądałam
z zaciekawieniem .
Zdecydowanie jestem za tym, żeby telki były krótsze i bardziej dynamiczne :)
Obsada super ! Wielu z tych aktorów nie znałam ale bardzo przypadli mi do gustu a pomysł z wywiadem, opowiadaniem o przeszłości to dla mnie też coś nowego jeśli chodzi o telenowele. Ten serial jest nowoczesny i daje taki powiew świeżości mimo, że były już telenowele gdzie główna bohaterka jest czarnym charakterem .Moją ulubienicą zawsze będzie Teresa ale Rubi również jest warta obejrzenia :)

Co mi do końca nie pasowało ? Aktorka grająca główną rolę. Uważam ,że aktorsko poradziła sobie świetnie i ma coś w sobie ,jest ładna ale było widać,że to 30latka a nie młodziutka dziewczyna .Wymiarów na modelkę też nie ma więc o ile to, że odbiła faceta przyjaciółce było dla mnie oczywiste tak to ,że podbiła świat mody i ze wszystkich kobiet na świecie to ona zdobyła serce księcia było już dla mnie mega przesadzone ;)

Uważam, że aktorka grająca dziennikarkę bardziej by sie nadawała do głównej roli ..młodziutka , piękna i te oczy.. :)

ocenił(a) serial na 9
pati1109

co do wieku aktorow bywa duzo gorzej akurat ona wyglada na 20 parolatke wiec wiek byl ok

Metalowiec28

Widać po aktorach, że mają po 30 lat, ale trzeba wziąć pod uwagę, że młodsi aktorzy mogą nie potrafić zagrać pewnych sytuacji. 
Aktorka grająca Rubi pasuje do roli. Ma dobrą figurę, którą twórcy serialu odpowiednio wyeksponowali. Nie jest ładniejsza od swojej przyjaciołki ani nawet siostry. Ale ona po prostu umie zrobić się na bostwo. 
Mnie zadziwia fakt, że kardiolog to dla niej słaba partia. Wiem, że co kraj, to obyczaj, ale trudno mi uwierzyć, że miałaby ciężkie życie u boku lekarza...

ocenił(a) serial na 9
scarlett672

no bo mieli po nad 30 ale postacie z filmu tez mialy grubo ponad 30 ci ktorych grali ci aktorzy wiec jest ok co do tg faktu co cie zadziwia lalunie tak maja maja dziwne wymagania

Metalowiec28

Rubi i Maribel były na studiach, więc miałyby 21-23 lata. Nie dziwi mnie, że postać z serialu ma takie wymagania, ale że tworcy serialu wymyślili, że kardiolog to kiepska partia. 

ocenił(a) serial na 9
scarlett672

no ale Alejandro i Hector mieli znacznie ponad 30 l

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones