PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848126}

Rubí

7,3 110
ocen
7,3 10 1 110
Rubí
powrót do forum serialu Rubí

Emisja w TV4

ocenił(a) serial na 9

Emisja w TV4 o 13.55.

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Dokładnie,TV4 w końcu mądrzeje i zaczynają ponownie stawiać na telki z Mexyku ;).

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Dodam tylko że pojawi się od,1.03.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Ale ma tylko 27 odcinków. A Z miłości do serca zmiana emisji o 14:55.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Z miłości do dziecka teraz będzie o 14:55 ?.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Od 1 marca

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Zmieniają godziny jak TV PULS

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

To już nie pierwszy raz ale przynajmniej dodali drugą telke. Z tego co pamietam już kiedyś TV4 emitował telenowele o podobnych godzinach. Ale to dawno temu było.

jazdowicz2666

Skusze się przynajmniej na pierwsze odcinki, miłość do dziecka akurat sobie po paru odcinkach darowałem zdecydowanie brakuje tempa w tej telce.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Ja od 1 marca też odpuszczam sobie Z miłości do dziecka po zmianie godziny emisji. Wole Miłosne potyczki obejrzeć.

dominik1989

Ja natomiast czekam na Rubi z turecki zdecydowanie bardziej w moje gusta trafił, Sezon na miłość oraz Kontrakt na miłość.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Też czekam na Rubi.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Akurat Z miłości do dziecka każda inna telka przebije.Niestety tam wieje nudą od samego początku,czuje się jakbym oglądał cały czas jeden i ten sam odcinek.Odpalam o 16 TV4 jedynie z nudów,bo akurat na innych programach nie ma nic ciekawego.Na szczęście jest telka,Miłość po grób,która jest rewelacyjna i z przyjemnością ogląda się każdy odcinek.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Nawet Turecka przebije z Miłości do dziecka. Jedynie co ratuje ten serial to postać Cesara Evory.

dominik1989

Nic nie przebije meksyku żadna zasrana Turcja a Z miłości do dziecka bierze się do tempa

ocenił(a) serial na 8
Aurora_Sanchez

Tego z Miłości do dziecka nie da sie ogladać zdupczyli historie. Zobaczymy co z Rubi. Brzydko mówisz.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Rubi o niebo lepsze od Z miłości do dziecka dobrze sie oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones