PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848126}

Rubí

7,3 110
ocen
7,3 10 1 110
Rubí
powrót do forum serialu Rubí

a grała ją Barbara Mori :) Widziałam odcinek tego remake'u i nie podobał mi się, jakiś taki sztuczny.

ocenił(a) serial na 10
Repulsion

I po jednym odcinku stwierdzasz że to kicha? Gratuluje

Rafrafraf90

nie, po jednym odcinku stwierdziłam, że serial nie dorównuje poprzedniemu. Niezbyt jasno??

Repulsion

Uroda głównej bohaterki nie dorównuje Barbarze Mori. Ogólnie Rubi miała być pięknością, a ta dziewczyna może jest ładna ale bez szału ...przynajmniej dla mnie

natinat

Niektórzy widzowie komentowali, że bardziej do tytułowej roli pasowałaby Kimberly Dos Ramos, serialowa Maribel.

ametyst0

Bardzo możliwe, bo ma bardziej wyrazistą urodę

ocenił(a) serial na 9
natinat

heuheauehueahauhaeu o ty gadasz Camila jest sporo laniejsza to ta Barbara jej nie dorównuje :D

ocenił(a) serial na 9
Repulsion

ten remake jest lepszy ladniejsza aktorka i lepsze postacie znaczy lepiej wygladaja i bardziej pasuja do tg intro tez lepsze

ocenił(a) serial na 6
Repulsion

Rubi z Barbarą najlepsze, wpasowała się w rolę jak nie wiem, Sodi musi się jeszcze sporo nauczyć. Jednak uważam, że wersja z Camilą też spoko,ciekawie zrobione, nie ma nudy. Mnie się fajnie ogląda.

Repulsion

No niestety to prawda. Ja mimo wszystko oglądam na YouTube bo jest krótki, około 25 odcinków czy 26, także da radę przemęczyć. Zdecydowanie główna bohaterka jest jedną z najbrzydszych tam kobiet. Ta młoda dziennikarka, chyba jej siostrzenica która przeprowadza wywiad jest duuuuzo ładniejsza i ma piękne oczy, ta która gra Maribel też bardzo ładna ale wygląda stara, z resztą główna bohaterka ma około 35 lat co jest już 2 ogóle kiepskie bo nie wygląda na studentkę i widać jej wiek, jest też bardzo średnia z urody. Dobrze chociaż że atrakcyjna, jedynie tym się broni. To już jej siostra ładniejsza, gdyby ja podmalować. Ogólnie jakoś taki sztucznie grany, z tym też się zgodzę. Ale obejrzę, bo widziałam serial Teresa, ceny marzeń nie miałam okazji oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones