Runaways (2017-2019)
Runaways: Sezon 3 Runaways Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Runaways (2017-2019)

Oszukać szubienicę

Cheat the Gallows 50m
7,4 66
ocen
7,4 10 1 66
Runaways
powrót do forum s3e10

Tak jak w tytule. Moim zdaniem zakończenie s03e10 powinno być inne. Jak już wrócili na swoją linię czasową, to jak szli na kolację /obiad (jedzienie) to powinien się pojawić jeden z bohaterów,, Cloak & Dagger". Z tego względu, że w jednym z odcinków 3 sezonu nico powiedziała, że jeśli oni będą potrzebować pomocy, to pomogą.
Sezon tego serialu nie jest dokończony dla fanów i fabuły.
Fabuła mogła by wyglądać w ten sposób, że Ty prosi o pomoc nico i resztę przyjaciół. Ponieważ Morgan ,,odrodziła "się i stała się silniejsza, a także uwięziła Tandy i czerpie z jej moc.
Myślę, że taka fabuła mogła by być wokorzystana do 4 sezony runaways, a także do 3 sezony Cloak & Dagger. Te oby dwa sezony w dwóch różnych serialach, połączone jedną fabułą, mogłoby, nie tylko podwoić ilość oglądających, a także zdobyć nową publiczność do danego serialu. Nie wspominając o dodatkowych dochodach z tego przedsięwzięcia.
Myślę także, że to byłby dobry sposob na to by mcu choć trochę dogoniło dc.
Dc poszło w kierunku seriali, a mcu w filmy. Aktualnie oboje odwracają swoje rolę. Mcu, gdyby, dobrze pomyślało, to i nawet przy serialu z Jessica Jones czy podobnych serialach mogłaby osiągnąć sukces.

dominiksaltarski

Sęk w tym, że nie będzie 4 sezonu, bo Disney skasował serial, jak wiele innych. Nowy gość zarządza i chyba postawił sobie za punkt honoru, żeby wywalić wszystkie projekty poprzednika do kosza.

Venomix

Gdzie można obejrzeć 3 sezon po angielsku lub po polsku?

MandP

za darmo*

ocenił(a) serial na 8
MandP

thepiratebay. org wszystkie odcinki a napisy na napisy 24

Czesio_hehe

Niestety nie działa mi ta strona, ale dziękuję ;))

ocenił(a) serial na 6
dominiksaltarski

Że niby Marvel ma doganiać DC z serialami? Obecnie to jedynie niektóre seriale marvela dało się oglądać. DC nie ma absolutnie nic. Były kiedysś 2 pierwsze sezony Arrow ale kiedy to było. Chyba że Doom Patrol i Watchmen trzyma jakiś poziom ale trzeba lubić takie klimaty. Marvel dał nam 2 wspaniałe seriale Daredevil i Punisher i ciężko będzie to pobić przez najbliższe lata.

damian788

Seriale dc i mcu które oglądałem.
Mcu :
Agentka Carter
Daredevil
Jessica Jones
Luke Cage
Iron Fist
Defenders
The Gifted: Naznaczeni
Runaways
Cloak & Dagger
I chyba jeden serial legion.
Dc :
Constantine (kilka odcinków)
Arrow(kilka odcinków)
Flash (całość)
iZombie ( 2 sezony)
Supergirl (kilka odcinków)
DCs Legends of Tomorrow (całość)
Titans (całość)
A te kilka odcinków, to są zwiazen crossoverem.
Z dc spodobały mi się 7 seriali z 9 a z dc 3 na 6.
Moze zgadniecie jakie to seriale.
Patrząc w ten sposób. Dc ma sposoby by łączyć różne seriale w jeden lub kilka odcinków wspólnych. Ale mcu już tego nie ma. Lecz mcu ma to, że każdy ich film jest kontynuacja poprzedniego filmu. Porównanie.
Seria Iron Man i avengers endgame vs batman i liga sprawiedliwości.
W Iron Man i avengers endgame jest ciągłość. Co film to wiadomo na czym widz stoi.
A w batman i liga sprawiedliwości nie ma takiej ciągłości. Nie zauważyłem w starszych wersjach mowa od kobiety kot, do dzis. Dobrej zmiany czasu w filmach. Kobieta kot była raz i się nie pokazała na dzień dzisiejszy. A dodatkowo dochodzi problem z dwoma aktorami tej samej postaci w tym samym czasie. Czyli the Flash i liga sprawiedliwości. W mcu nie pamiętam by coś takiego było, by dwóch tych samych bohaterów (a dwóch różnych aktorów) się spotkało w jednym momencie. Więc dlatego jest dość spora szansa by mcu dogoniło serialowo dc. A zwłaszcza, że mcu ma swoje seriale po endgame.
I mcu i dc są dobre w swojej dziedzinie. Ale na upartego mcu i dc mogłyby osiągnąć większy sukces. Gdyby pomyślały o swoich produkcjach. Jak mcu o serialach, a dc o filmach.

ocenił(a) serial na 6
dominiksaltarski

No tak ale przeskoczyłeś tematem na filmy a nie wyjaśniłeś dlaczego niby seriale DC są lepsze od Marvelowskich. W Daredevilu albo Jessice Jones(pierwszy sezon) mieliśmy ciekawych antagonistów, dobrą grę aktorską a seriale DC to tasiemce z mdłą fabułą i bardzo marnym aktorstwem. Przecież tam grają totalne drewna. Netflix też stworzył pewnego rodzaju versum seriali łączących się ze sobą. DC trzyma się na rynku dlatego że to nisko budżetowe szmiry które zaspokajają całą zgraję mało wymagających widzów. Netflix anulował swoje seriale dlatego że wymagały ogromnego budżetu a popularnością nigdy nie przebiją powiedzmy kryminałów bo jednak kino superbohaterskie to nie jest medium które przyciągają najwięcej widzów. Nikt nie zaprzeczy że Daredevil to najlepszy serial na podstawie komiksu jaki kiedykolwiek powstał. Wystarczy spojrzeć na ilość nominacji. DC pod względem jakości ma tylko The Titans i Doom Patrol. Titans to bardzo nudny serial ale nei można mu zarzucić że pod względem wykonania słaby. Widać tam dużo większy budżet i lepszą grę aktorską niż w tandetnych Flashach Arrowach i innych Supergirlach. Doom Patrol to bardzo dobry serial ale to nie moje klimaty obejrzałem tylko 3 odcinki. Ale pomimo tego że te seriale mi się nie podobają i tak są najlepszym co oferuje DC. Były jeszcze 2 pierwsze sezony Arrow, chociaż nawet powiedziałbym że tylko pierwszy sezon był naprawdę klimatyczny i ciekawy. A z Marvela podobały mi się Daredevil, Jessica Jones(pierwszy sezon), Luke Cage(pierwszy sezon), Iron fist, Defenders, Agents of Shied (przy słabym pierwszym sezonie reszta była zaskakująco dobra, ale to i tak nie jest półka seriali netflixa), Agentka Carter(nie oglądałem ale dużo osób sobie chwali), Runaways(pierwszy sezon był ciekawy). I to nie jest tak że oceniam tylko na podstawie tego że lubię Marvela a nie lubię DC. Kiedyś bardzo podobały mi się Tajemnice Smallville a jak na tamte czasy było to najlepsze wśród seriali co telewizja oferowała. Po prostu aktualnie seriale DC są strasznie słabe. Titans miało potencjał ale czegoś zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones