PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477604}

Rwanie

Pulling
6,2 78
ocen
6,2 10 1 78
Rwanie
powrót do forum serialu Rwanie

8/10

ocenił(a) serial na 8

Dla mnie serial kapitalny, choć przyznam, musiałam się przełamać, bo wydawał mi się zbyt
dołujący. Ta gorycz pozostała, ale z kolejnymi odcinkami doceniłam świetne dialogi (!) i
dobre aktorstwo - podono twórcom przyświecała idea, żeby to wreszcie kobiety miały jakieś
"funny lines". Szczególnie jasno błyszczy tu Tanya Franks, która gra Karen, pogarda w jej
wydaniu wbija w podłogę ;-).
Niestety, serial ściągnięto po 2 sezonach - mimo bardzo pozytywnych recenzji - a autorom
(tu w parze z Dennisem Kelly aktorka grająca Donnę - Sharon Horgan) łaskawie pozwolono
zamknąć całą historię w ostatnim godzinnym odcinku.

Gorąco polecam - zazwyczaj się tak nie angażuję i nie piszę laurek, ale moim zdaniem
serial zasługuje na uwagę, więc co tam, niech stracę ;-).

ocenił(a) serial na 10
acerebral

Serial genialny! Odtrutka na hamerykanskie nudziarstwo. Szkoda, ze BEEBS nie chcial 3ciej serii. :/

ocenił(a) serial na 10
acerebral

ja również tęsknię za kolejnymi nienagranymi sezonami... serial kapitalny - oglądałam na Comedy Central, podobnie jak Peep Show, który także polecam osobom z podobnym poczuciem humoru ;)

ocenił(a) serial na 8
aklinora

Mocna rzecz. Właściwie to serial obyczajowy o patologii z związkach tyle że w ujęciu przerysowanym i humorystycznym. Sedno jednak pozostaje sednem. Podobny rzeczywiście do Peep Show i w pewnym sensie - bezkompromisowości do The Office brytyjskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones