PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547296}

Rząd

Borgen
8,0 5 702
oceny
8,0 10 1 5702
Rząd
powrót do forum serialu Rząd

Serial jest tak rewelacyjny, ze szkoda by było juz sie nie spotkać z jego bohaterami

ocenił(a) serial na 10
Agatonik

Własnie kończę trzeci sezon. Co prawda jest najsłabszy, ale serial ogółem jest po prostu świetny. Też liczę na to, że będą kontynuować :)

klajstus

tutaj piszą, że widok na 4 sezon jest, ale bardzo odległy jak na razie http://www.radiotimes.com/news/2014-02-01/borgen-star-and-writer-on-board-for-se ries-4

ocenił(a) serial na 8
Agatonik

Myślę, że z fabuły jakoś naturalnie wynika, że 4 sezon będzie. Trudno żeby całość zakończyła się wywalczeniem przez Brigitte teki ministra spraw zagranicznych.

Agatonik

duńska stacja DR1 rzadko wypuszcza więcej niż 3 sezony swoich seriali jak np Forbrydelsen więc myślę, że szanse na 4 sezon są małe, ale osobiście mam nadzieję, że to nie koniec przygody z Brigitte :)

ocenił(a) serial na 8
evigt

a kto powiedział, że nie będzie 4 sezonu forbrydelsen?

ocenił(a) serial na 9
Agatonik

Też z niecierpliwością czekam na 4 sezon. Mozecie polecic jakieś inne duńskie seriale? Oprócz "Forbrydelsen"?

Blueberry_96

Most nad Sundem. Akcja rozgrywa się w Danii i Szwecji. Znakomity kryminał!!!

ocenił(a) serial na 9
kornel23

Dania i Szwecja, super :) Dzięki.

Agatonik

A mi średnio podobał się ten serial. Niektórzy aktorzy grali sztucznie. Poza tym lansowanie kobiety na premiera sprowadza się do feministycznych farmazonów i pseudo-politycznych kwestii. Zero konkretów, mnóstwo wymysłów. W pewnym odcinku była mowa o konflikcie w jakimś kraju w Afryce - oczywiście wymyślony kraj, który w ogóle nie istnieje :) I jakby inaczej... kobieta pojechała... ciach ciach i konflikt rozwiązany... ja pierdziu... jeżeli będzie IV sezon to stawiam na to, że kobitka rozwiąże konflikt izraelsko-palestyński, wyzwoli ciemiężonych Kaszubów i zjednoczy Meksyk z Chinami. Gdyby ktoś tam miał chociaż pojęcie o polityce to może i ten serial nawet by wyszedł dobry... a tak ogląda się z przymrużeniem oka.

ocenił(a) serial na 8
marica

No bo przecież jak to tak, że kobieta może coś załatwić... gdyby facet pojechał, to zrozumiałe przecież :)

ocenił(a) serial na 8
marica

W akcji takiego serialu trochę niezręcznie jest używać autentycznych krajów, aczkolwiek to fikcyjne państwo było ewidentną parafrazą Sudanu z toczącą się wtedy secesją Sudanu Południowego.

Agatonik

Chyba w najgłębszych snach nie majaczył mi się się sezon 4-po paru ładnych latach-a tu taka niespodzianka. Zaczekamy sobie na ten moment, bo planowo ma się pojawić w 2022 roku. Pod koniec tego roku, trzy sezony mają się pojawić na Netflix i tam też pojawi się najnowszy.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Dzięki, super wiadomość

pogodno_2

Dobra wiadomość na początek dnia:), dopiero co przeczytałam tę informację na serialowej i widzę, że nie tylko ja się cieszę. Mam nadzieję, że nie zmienią planów odnośnie tego projektu.
Oby też wróciło Forbrydelsen z czwartym sezonem...

mirka_42

Owszem, nie tylko Ty się cieszysz ;) Jestem wielką fanka tej serii-uważam ją za najlepszą na półce "polityka". Wracałam do niej ze dwa razy i za każdym razem miałam równie dobre wrażenie, a nie wszystkie tytuły nadają się do wielokrotnego użycia ;)

pogodno_2

Z drugim tytułem jest chyba mniejsza szansa na ciąg dalszy, ale kto wie? ;)

pogodno_2

Mam podobnie, w kategorii serial polityczny "Borgen" zostawia inne produkcje daleko za sobą. Może House of Cards w wersji UK jeszcze było w porządku. Niestety oglądałam tylko raz:( na AleKino, dobrze, że Netlix ma zamiar przygarnąć tę produkcję.
Forbrydelsen zostawiło otwarte zakończenie więc jest tu potencjał na powrót, skoro Borgen może wrócić to może ten tytuł też.

mirka_42

Bądźmy dobrej myśli! ;)

ocenił(a) serial na 8
mirka_42

A widzieliście polską "Ekipę" z Gajosem? Aż nie do wiary, że polski serial polityczny może być znakomity, ale naprawdę jest :)

Sol89

Widziałam:), dobry, ale mnie nie do końca przekonał.

Sol89

Bardzo lubię ten serial i czasami do niego wracam. Bardzo żałuję, że nie było kontynuacji.

Agatonik

Podobno ma być, ale dla mnie te trzy sezony są wystarczające. Serial jest świetny i,
wydaje mi się, że skończył się w dobrym momencie. Ja osobiście nie mam uczucia niedosytu. Zakończyła się jakaś historia. Trochę się obawiam, że kolejne sezony mogą niepotrzebnie rozwlec historię i będą sprawiały wrażenie, że są kręcone na siłę. A to może tylko zaszkodzić takiemu świetnemu serialowi.

ocenił(a) serial na 9
marzens_2

A ja mimo wszystko czekam. Zobaczymy...

marzens_2

Tak serial skończył się satysfakcjonująco.
Wydaje mi się jednak, że twórcy nie próbowaliby zrobić 4 sezonu gdyby nie mieli konkretnego pomysłu. Minęło 8 lat, w polityce tyle się działo, że na pewno znaleźli mnóstwo inspiracji do scenariusza:D. W każdym razie taką mam nadzieję.

Agatonik

"Premiera w duńskiej telewizji planowana jest na 13 lutego (2022), a niedługo później nowe odcinki mają pojawić się na Netfliksie." ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones