PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597700}

Rzeka

The River
6,6 2 328
ocen
6,6 10 1 2328
Rzeka
powrót do forum serialu Rzeka

Odc. 8

ocenił(a) serial na 10

Czyli koniec? Jak sądzicie będzie dalsza seria ? i jak wam się podobał odc ?

ocenił(a) serial na 4
kaczan19

Strasznie przewidywalny ten serial... Wg. mnie z nimi będzie tak samo, jak z tymi co spotkali wcześniej na łodzi. Wiadomo było, że synek zostanie wskrzeszony. Marne efekty, mnie tam nic nie trzymało w napięciu. Mieszanka różnych seriali. Ocena taka jak widać.

ocenił(a) serial na 8
kaczan19

tak jak serial był mega fajny i każdy odcinek interesujący, tak zwalili zakończenie jak nie wiem co... to już bardziej przypominało egzorcystę niż river z początków sezonu, zresztą tak to zakończyli, że nie wiemy czy załoga umrze czy nie umrze, czy im sie uda czy nie uda, nie robi sie takich rzeczy z bohaterami do ktorych zaczynamy sie przywiazywac i zaczyna im na nich zalezec, tak samo jak z zakonczeniem do mass effect 3, odwalone byle jak.... jesli dalam im zarobic ogladajac ten serial i bylam z nimi co wieczor i polubilam te postacie to chcialabym sie dowiedziec co sie z nimi stalo, a tu taki clifhanger, jesli oczywiscie bedzie drugi sezon

morgana000

Tak jak napisalem w temacie wyzej, sadze, ze zrobia 2 sezon, chociazby dla sprawdzenia czy pomysl przyniesie dochod, jesli wezmie sie pod uwage wszystkie niedorobki i krytyke pierwszego sezonu. Na najdrozszy serial w historii raczej nie wyglada, wiec sa duze szanse, zwlaszcza, ze temat jest dosc nosny, tylko musza go jescze dopracowac.

ocenił(a) serial na 7
kaczan19

Najprawdopodobniej bedzie nastepna seria, proponuje zajrzec tutaj: www.filmweb.pl/news/Netflix+uratuje+zagrożone+%22The+River%22-83591

kaczan19

Myślę, że egzorcyzmy młodego doktora były najbardziej absurdalną rzeczą jaką widziałam w serialach od bardzo, bardzo dawna xD czekam na kolejny sezon... HAHAHAH !!!

kaczan19

Niestety, myślę, że nie jestem jedyną osobą, która jest serialem, zwłaszcza jego zakończeniem, całkowicie rozczarowana. Prawdę mówiąc, serial zapowiadał się bardzo dobrze, jednak jego ostatnie odcinki były po prostu bardzo słabe, przewidywalne. Ponadto, o ile praca ręcznej kamery jest nie tylko bardzo efektowna, ale i efektywna chociażby w "Bourne Ultimatum", o tyle w tym serialu jest po prostu swoistą bolączką.
Czy Wy chcielibyście, aby serial został wznowiony?

kaczan19

Nie będzie na 100% drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
BOOMER1

zobaczymy

Baal

nie zobaczymy tylko na pewno :)

ocenił(a) serial na 8
BOOMER1

:) pożyjem zobaczymy powiem tak jak będzie S02 to będę zadowolony a jak nie to nie będę płakał:)

ocenił(a) serial na 2
BOOMER1

Oglądałeś ten badziew?

booyakassh

Widziałem pierwszy odcinek i wszedłem tutaj poczytać opinię, a że interesuję się "behind the scenes" w serialach i filmach to pomyślałem, że napiszę chłopakom, aby nie robili sobie nadziei.

BOOMER1

a tam, momentami ten serial byl zajebisty, najlepszy byl kokon z doktorem w srodku, laleczki spadajace z drzew i egzorcyzmy etc.

ocenił(a) serial na 2
BOOMER1

Już myślałem, że zmieniłeś zainteresowania :)

Ja widziałem dwa pierwsze odcinki, z czego w drugim, już w połowie sobie odpuściłem. Moją dziewczynę za to wciągnął tak bardzo, że skończyła sezon. Jak słyszałem z drugiego pokoju co się tam wyprawia, to krew mnie zalewała.

Może odkryłeś coś (nowego/starego) godnego polecenia?

Pzdr

booyakassh

Jakbym poszukał to coś by się znalazło, ale zobaczyłem twoją zakładkę "Chcę obejrzeć" i masz tam na tyle dobrych tytułów, że lepiej nadrabiać tamto :).

ocenił(a) serial na 2
BOOMER1

Za dużo tam powrzucałem, muszę trochę przewartościować i te ważniejsze oznaczyć większą ilością "oczek".

A Ty mógłbyś w końcu uzupełnić swoje zakładki serialowe, te obejrzane w szczególności :)

booyakassh

Za dużo by tego było :)

Ja raczej bywam gościem teraz na filmwebie, wchodzę jak czasami chcę zobaczyć opinie o serialu albo dostanę powiadomienie na maila, nie podoba mi się to co stało się z serwisem, a raczej poziom wypowiedzi :/

ocenił(a) serial na 2
BOOMER1

Takie są uroki forum publicznego (tak podejrzewam). Strona jest o tyle dobra, co jedyna w swoim rodzaju. Konkurencji brak, a zbiór filmów i seriali na bieżąco aktualizowany. Jeszcze jakby zamiast gier były książki...

Również wpadam od czasu do czasu przeczytać jakiś artykuł, sprawdzić komentarze aktualnie interesującego mnie serialu, czasem filmu.

Dobrze jest mieć taką własną bazę. Lubię zajrzeć komuś do profilu i wykopać jakąś perełkę :)

Pzdr

kaczan19

serial fajny, tylko naprawdę dobre odcinki tj. drzewo pełne lalek przeplatały się z naprawdę beznadziejnymi tj. odcinek Peach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones