PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597700}

Rzeka

The River
6,6 2 328
ocen
6,6 10 1 2328
Rzeka
powrót do forum serialu Rzeka

Więcej odcinków niż te które wyemitowano już nie będzie. ABC zakończyła produkcję serialu. Jedynym ratunkiem dla niego jest wykupienie praw do emisji przez innyc kanał.

http://showtv.pl/news_item_3497.htm

salmaatache

ehh i ch.. :/ bezsens

salmaatache

shhh cholera.. to juz nie pierwszy raz jak stacja ABC odpier**** taka akcje. Tak samo było bylo z Unusuals... no matko.. na litosc... przeciez The River jest ekstra. Kazdy odcinek ogladalam z zapartym tchem. No jak tak mozna?! 8 odcinkow to zdecydowanie za mlo.... tez serial jest super... a taki bezplciowy Lost az 6 sezonow sie doczekal... ja nie wiem.. to jakis tepy 6scio latek podejmuje decyzje tam brazny telewizyjnej?! Bo mi sie tylko jedno pytanie nasuwa - WTF!

ocenił(a) serial na 6
Black_Sheep

Ten bezpłciowy lost miał świetną tajemniczą fabułę a tu każdy odcinek robiony był na siłę nagle jakieś wisielce, duchy i inne zombie w puszczy amazońskiej zaczęły grasować... nie powiem serial wciąga ale jest z deczka naciągany...

WujekChu1ek

a Lost nie był naciagany?!;) tam były takie "przegiecia", ze ogladajac mialam wrazenie, ze sami scenarzysci nie bardz wiedza o czym jest fabula:D ale dzieki Bogu za odmienne gusta;) ty wolis zLost, a mis ie The River bardziej podobalo;) swiat bylby nudny gdyby wszyscy lubili to samo;)

ocenił(a) serial na 6
Black_Sheep

Nie no pewnie ale wiesz w lost była jako taka spójność całej opowieści a tutaj jak napisałem wyzej tak naciągane ta dziewczyna hiszpanka co znała chyba wszystkie przesądy i duchy świata, w lost przynajmniej w ogole nie wiedizeli co się dzieje i czym jest czarny dym np. a tutaj jakieś źródło mocy itp itp tak nie było zbytnio tej nuty tajemniczości, a głowny bohater co gop szukali po tej puszczy, zamienił się w kokon zeby przetrwać lol nie znajdujać tego całego zrodla mocy zyskał jakieś nadprzyrodzone x-moce mutanta:P nic nie trzyma się tu kupy, tj był tak napalony na te poszukiwania tego zrodla a na sam koniec zrezygnował bo tak i już, głupie to troche było, nie wspomne już o zombies które jako tako nie pasował do reszty filmu...
pozdrawiam

WujekChu1ek

musze sie niestety z toba zgodzic;) ale nie zmienia to faktu, ze serial mi sie podobal;) tak troche bezsensu, bo brak mi argumentow:P moze dlatego, ze przez pewien okres interesowalam sie tym regionem (pod wzgledem archeologicznym) i samo nawiazanie do dzikich plemion, ktore nie sa jeszcze skazone cywilizacja, wlasnei ta magia wywodzaca sie jakby z puszczy - ktora w pewien sposob zyje... to mnie chyba wkrecilo i bardzo zaluje, ze nie pozwolili aby ten serial sie rozwinal;) co do Lostow to moze dam im jeszcze raz szanse;) nie dobrnelam do konca, a moze jednak warto;)

ocenił(a) serial na 6
Black_Sheep

Ogólne serial mi się też podobał, bo lubię seriale tego typu, Nie z tego świata, Fringe, Z archiwum X itp myśle ze ocena 6 i tak jest spoko:P Ten był tylko z deczka naciągany ale i tak oglądnąłem wszystkie odc:P

WujekChu1ek

no to widze, ze mamy podobne gusta ;) mimo wszystko:P

ocenił(a) serial na 9
WujekChu1ek

Lost byl beznadziejny, kazdy odcinek niby dalsza czesc a dzialo sie zupelnie co innego i nikt nie wiedzial o co chodzi z tym serialem, a tutaj w Rzece przynajmniej kazdy odcinek o czyms innym ale idac do przodu, szkoda ze juz nie bedzie dalszych czesci bo wszystkie odcinki obejrzalem w jeden dzien, jeden po drugim :))

Black_Sheep

Lost był pierwszym tego typu serialem, więc się nie dziw, że długo pociągnął.

salmaatache

a czy chociaż czy zakończyli wszystkie wątki czy pozostawiali otwarte do wląsnnej interpretacji i furtke na drugi sezon?

ocenił(a) serial na 6
londontown

Serial skończył się jak by miał powstać drugi sezon właśnie, na koniec niby wszystko się rozkręca, ale nie wiem jaki pomysł miał reżyser na dalszy ciąg opowieści... Zakończył się właśnie wtedy kiedy zaczął mnie wciągać:P

ocenił(a) serial na 4
WujekChu1ek

Wystarczyło obejrzeć dwa pierwsze odcinki, by zdać sobie sprawę z tego, że serial długo nie pociągnie.

ocenił(a) serial na 6
this_fire

Tak jak mówsz:P Przyczajam się właśnie do oglądnięcia serialu Alcatraz, ,może być ciekawy chociaż czytałem recke i nie ma rewelacji... nie ma to jak stare dobre Z archiwum X:):)
pozdr

salmaatache

Nikt nigdy nie wykupuje praw do emisji - przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałem.
Anulowano wiele bardzo dobrych seriali - i nikt nie wykupił żadnych praw do emisji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones