PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597700}

Rzeka

The River
6,6 2 328
ocen
6,6 10 1 2328
Rzeka
powrót do forum serialu Rzeka
elbondo13

Dotychczas bez "wielkich" zachwytów, jednak mi się podobał. Ocena subiektywna, bo lubię właśnie takie klimaty. Oceniłbym te dwa odcinki na jakieś 8/10. Jeżeli utrzyma poziom, a akcja się bardziej rozkręci to będzie naprawdę dobry serial. (SPOILER: Zdziwiły mnie dwie rzeczy, kiedy skakali do wody, żeby wyłowić nadajnik - w butach i kiedy Lena tuż po założeniu szwów pomagała Lincolnowi oczyścić silnik - nie zważając na bakterie w wodzie, które mogły się dostać do krwi) Jednak to nie popsuło oglądania jakoś znacząco:)

elbondo13

Po pierwszych odcinkach? Ja oglądałem cóż, z premierą światową na AXN Spin i był tylko jeden odcinek. Skąd drugi?

MarekAntonivsz

Ukazały się w USA dwa odcinki: pilot i drugi odcinek. Pewnie po pierwszym wyłączyłeś i nie zdałeś sobie sprawy że jest drugi, chyba że oba złączyli w jeden na AXN:)

ocenił(a) serial na 5
sayid jarrah

AXN spin wyemitował tylko pierwszy odcinek, a są dwa.

keeveek

są dwa a nawet dwa już z lektorem.

sayid jarrah

Tak, jak napisał ktoś powyżej - AXN spin wyemitował najprawdopodobniej jeden.

W takim razie czas na drugi!^^

MarekAntonivsz

AXN Spin wyemitował 2 odcinki jeden a później za 5 minut drugi, ale w tym dniu blednie podawał wiadomości w EPG wiec może to cie zmyliło, na www program był normalny

ocenił(a) serial na 6
nano1982

serial oceniam jak na razie na 6/10 ale pnie sie w gore. Pierwszy odcinek bardzo slaby drugi o wiele lepszy i trzeci utrzymal poziom drugiego:) mam nadzieje ze serial utrzyma tajemniczosc i adrenalinke;) Wkurzaja mnie tylko te kamery.. a najbardziej w trzecim odcinku... jak to plemie przechodzilo wiecznie byly jakies zakłócenia.

nano1982

Pewnie masz rację.
Na szczęście zapoznałem się już z drugim odcinkiem - teraz czas na 3.

Co do samego serialu, chyba zbyt wcześnie, bo na samym początku, zaczęli pokazywać co i jak ich zabija. Trochę tajemniczości na początku by nie zaszkodziło.
Ale na razie jest całkiem nieźle, zobaczymy, co będzie dalej...

MarekAntonivsz

jak dla mnie błędna koncepcją jest przyjęcie że każdy odcinek opowiada małą historię, przez to nie oczekuje sie tak bardzo na kolejny odcinek

elbondo13

Ja oceniam naciągane 6 narazie, ale zobaczy się co dalej.
Na początku zawsze jest najnudniej...

elbondo13

ja pierwszy odcinek mógłbym ocenić na 5 lub 6 ale już po obejrzeniu drugiego i trzeciego zrezygnowałem z dalszego oglądania a gdybym miał ocenić to byłoby to 2/10

elbondo13

b. słabe dialogi, słaba reżyseria i gra niektórych aktorów. Niestety nie polecam, nuuudddaa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones