PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857514}

Rzut za trzy

Hoops
5,6 3 085
ocen
5,6 10 1 3085
Rzut za trzy
powrót do forum serialu Rzut za trzy

Szczerze mówiąc na netflixie można znaleźć o wiele gorsze produkcje tego pokroju. Horseman kompletnie do mnie nie przemawia, lecz rzut za trzy ma w sobie nie do końca wykorzystany potencjał . Polecam obejrzeć z oryginalną ścieżką dźwiękową, ponieważ polski dubbing nie jest przyjemny przez prostackie powtarzające się wulgaryzmy które w tłumaczeniu nie nadają tego samego sensu co w oryginale, lecz polskie napisy bywają pomocne. Poza tym bardzo przyjemna animacja, odważny humor i dosyć nietuzinkowe pomysły twórców jak najbardziej na plus. Mamnadzieję że drugi sezon zostanie bardziej rozwinięty fabularnie a sezon pierwszy to tylko delikatny wstęp bez fajerwerków. Polecam !

ocenił(a) serial na 9
Kacper_90210

Nie ma to tamto, nie mogę się nie zgodzić z tą opinią forumowiczu! Jestem na oglądaniu aktualnego sezonu tej produkcji: odcinki 7-10 jeszcze przede mną. Również przyswajam sobie treść tego serialu tylko i wyłącznie poprzez język angielski i polskie napisy. Wystarczy się przyjrzeć głębiej temu obrazowi a znajdziemy w nim nieco obyczajowości, satyry i dramatu. A osobiście jestem fanem tak irytujących, postępujących dziwacznie, jakby miejscami totalnie przeciwko światu, postaci jak młody trener Ben Hopkins. Nie postawie "Hoops" oceny mniejszej niż 8/10, po obejrzeniu całości odcinków...

ocenił(a) serial na 8
Kacper_90210

Zgadzam sie w zupelnosci. Po obejrzeniu całego sezonu doskonale zrozumialem sens animacji. Przyznam tez, ze wulgarny humor nie raz rozbawial mnie do łez :) zatem gusta i gusciki, ja z mojej strony mogę polecić ten serial fanom m.in. south park ;) mysle ze sie nie zawioda

ocenił(a) serial na 4
DeKolarto

Wulgarny humor rozbawia do łez? W ktorych momentach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones