PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 532
oceny
8,0 10 1 46532
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Jakie seriale podobne do tego polecacie ? Chodz mi tu głównie o brak cenzury i podobną tematykę jak i równie wciągający jak ten

ocenił(a) serial na 10
barticf

spartakus pierwszy sezon i precuel

dardevon

Dla mnie osobiście Spartakus dla Rzymu do pięt nie dorasta. Za mocno komiksowy. Te zwolnienia podczas walki i krew chlapiąca robi się w połowie nudna. Aczkolwiek fani 300-stu będą Spartakusem usatysfakcjonowani.

dardevon

Niestety niudolny mix Rzymu i 300

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LordNeo

Syrinx i LordNeo. Skoro uważacie to za beznadziejny film to po chu*a wszędzie to wypisujecie ?! Syrinx wszędzie wypisuje to samo. Nie wiem kto tu jest bardziej upośledzony umysłowo. Wy czy Ci,którym się podoba ten film ?Już nie raz widziałem twoje komentarze właśnie pod serialem 'Spartakus' i łatwo wyciągnąć wniosek,że jesteś na prawde poj**any skoro uważasz,że ktoś jest upośledzony jedynie dlatego,że jakiś film czy serial mu się podoba.To właśnie świadczy o twoim upośledzeniu umysłowym. Gdybyś był jakimś znawcą filmowym to byś nie siedział na internecie i wszędzie nie wypisywał bzdur.Co do samego Spartakusa..obejrzałem wszystkie dostępne odcinki z 3 serii i nie żałuje.

ocenił(a) serial na 10
franko96

Bardzo mnie miło, w czymś jeszcze mogę pomóc?

ocenił(a) serial na 9
LordNeo

Tak :) Zniknij z tego forum i zajmij się czymś pożytecznym.

Haters gonna hate -_-

ocenił(a) serial na 10
franko96

Dobrze im pojechałeś :)

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

hm nie wiem czy wiesz ale obrażasz sporą rzesze ludzi ktorzy bynajmniej nie znajdują się w tym "chwalebnym" przedziale wiekowym.A to świadczy tylko o Tobie i tym co sobą reprezentujesz. Ave.

ocenił(a) serial na 10
riddick1981

Nie to świadczy, że spełniają drugie kryterium.

ocenił(a) serial na 9
barticf

Powstało kilka seriali podobnych do "Rzymu" - Borgiowie, Dynastia Tudorów z jednej strony, a z drugiej strony Spartakus. I żaden z nich nie dorównuje Rzymowi - są to seriale efektowne, traktujące "seks&violence" jako wabik dla widza. Spartakus wiedzie w tym prym. Nie mówię że są to serie złe, ale rozmachem, scenariuszem, treścią nie mają do Rzymu startu. "Rome" należy raczej zestawiać z "Zakazanym Imperium", który również świetnie portretuje epokę i daje nam wnikliwy obraz na społeczność tamtych czasów. Na podobnym poziomie może być Deadwood, sam nie oglądałem niestety, ale recenzje ma znakomite. Jeszcze warto wspomnieć o "Game of Thrones", choć to fantasy.

LordNeo, mi się Spartakus podobał, a lat mam 23 i nie cierpię na upośledzenie umysłowe. Wręcz przeciwnie, uważam że głupi nie jestem ;)

ocenił(a) serial na 10
barticf

Zdecydowanie Deadwood. Czasy zupełnie inne bo w Deadwood mamy Dziki Zachud. Ale tak pokazanego Dzikiego Zachodu nie ma nigdzie. nie jest to bajkowy western ale genielnie, realistycznie ukazane realia. Mocna Rzecz. Rzym to zdecydowanie ój ulubiony serial ale Deadwood jest zaraz za nim.

Spartakusa odradzam to jest dno. W ogóle nie rozumiem porównywania z Rzymem, aż to dla mnie przykre. Jedyne co sie zagadza to podoby okres historyczny...................

ocenił(a) serial na 10
kamarza

zachÓd oczywiscie.........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones