Rzym (2005-2007)
Rzym: Sezon 1 Rzym Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Rzym (2005-2007)

How Titus Pullo Brought Down the Republic

50m
8,1 859
ocen
8,1 10 1 859
Rzym
powrót do forum s1e2

Aktorzy z Gry o Tron

ocenił(a) serial na 8

Oglądam sobie pierwszy i drugi odcinek serialu, patrzę na tą Niobe i myślę sobie: Skąd ja ją znam? 
Co prawda miałem jakieś dziwne przeczucie, że kojarzę ją z Gry o Tron, ale z początku myślałem, 
że to ta dz*wka i kochanka Tyriona  - Shea:)
 No ale jednak coś mi tu nie do końca pasuje, bo ta jest jakaś ładniejsza:) Dla zaspokojenia ciekawości i rozwiania swoich wątpliwości sprawdzam kto to, i co się okazuje? Przecież to Ellaria Sand - faworyta samego Oberyna Martella :)
Oglądam dalej. Pojawia się kolejna postać - Brutus. No i znów ta sama myśl: Skądś gościa znam.
 No i okazuje się, że to Edmure Tully - brat Catelyn Stark i dziedzic Riverrun:)
Wcześniej, praktycznie to chyba na samym początku ukazuje się Mance Ryder - czyli król za Murem (tego akurat kojarzyłem już wcześniej z innych filmów).
Prócz wyżej wymienionej trójki z GOT, występują tu także inni, znani mi wcześniej aktorzy z innych filmów. Np. Ray Stevenson z Króla Artura i ostatniego Transportera, czy James Purefoy z Momentum i Camelotu.
Ogólnie wciągający serial ten Rzym:)

ocenił(a) serial na 9
raf_filmweb

To ja właśnie miałem odwrotnie, patrzę skąd znam tego Edmura, a to Brutus. Tak samo z Niobe. No a Cezara to od razu poznałem ;)

ocenił(a) serial na 9
raf_filmweb

Jak widać brytyjskich aktorów nie ma zbyt wielu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones