PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473619}

Sąd rodzinny

3,2 7 457
ocen
3,2 10 1 7457
2,3 3
oceny krytyków
Sąd rodzinny
powrót do forum serialu Sąd rodzinny

w odcinku o niejakiej Magdalenie Gawor która była oskarżona o wyrzucenie torby ze swym malutkim dzieckiem w środku pod koła samochodu szczególnie utkwiła mi w pamięci mowa końcowa pana prokuratorka który normalnie aż miał łzy w oczach!!!!-zwłaszcza jak mówił o swej córce która miała 3,5 roku....no i ja też się wzruszyłam! a wy?

ocenił(a) serial na 8
moniczka_28

każdy chyba byłby wzruszony . to było straszne co ta gówniara zrobiła .

ocenił(a) serial na 8
milkalat

rzeczywiście było straszne....zresztą raz był też podobny odcinek jak taka Monika była oskarżona o zabicie swego dziecka i też pamiętam jak prokurator Artur Łata był bardzo ostry ale wcale mu sie nie dziwię!-przecież on jest od oskarżania i ścigania przestępstw a nie od tego by oskarżonego głaskać po główce...

ocenił(a) serial na 8
moniczka_28

ja łatę najbardziej lubię . potrafi dać ostrą ripostę , aż kogoś komoletnie zatka . : )

ocenił(a) serial na 8
milkalat

ja też go bardzo lubię:) a sobczak to taki jakiś mdły...

moniczka_28

To prawda,jeśli chodzi o Sobczaka,że jest mdły.Poza tym uważam,że dla tych obu nieletnich Artur Łata był za ostry,gdyhy to byli jeszcze chłopacy,to bym zrozumiała,ale one naprawdę tego żałowały.Sędzia Lipiński w sprawie dotyczącej Magdaleny Gawor podczas mowy końcowej pani mecenas był praktycznie głuchy,na to co ona mówiła.

moniczka_28

I rzucił tą torbą w nieletnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones