PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95067}

Sąsiedzi

...A je to!
7,5 23 156
ocen
7,5 10 1 23156
7,8 6
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum serialu Sąsiedzi

nieznany odcinek....

ocenił(a) serial na 10

niedawno wyczytałem o nie wyemitowanym nigdy odcinku.... Karty

"Odcinek 50. pt. Karty zrealizowany w 1998 r. miał być początkiem nowej serii serialu. Znacznie różnił się on od wcześniejszych. Został nakręcony w formacie panoramicznym (16:9), był nieco dłuższy (trwał ok. 12 minut), prawdopodobnie posiadał dialogi i nowy podkład muzyczny. Planowano nakręcenie 52 odcinków nowej serii a także filmu pełnometrażowego. Jej realizacja nie doszła jednak do skutku (najprawdopodobniej z powodu braku pieniędzy) a jedyny nakręcony odcinek nie został dopuszczony do dystrybucji. Opublikowano jedynie kilka pochodzących z niego kadrów."

ma ktoś te kadry a może posiadacie cały odcinek?

ocenił(a) serial na 10
marko666

tu masz fotkę http://patandmat.com/pm_50.htm
na innych językach wikipedi są linki do stron o sąsiadach. Na którejś z nich są chyba jeszcze 3 fotki. Ale to i tak niewiele.

Dam sobie głowę uciąć, że nikt nie ma. Nikt nie widział tego odcinka i pewnie nigdy nie zobaczy! Niestety...

Jak chcesz fajny odcinek to wpisz w www.youtube.com "sąsiedzi programiści". To jest odcinek zrobiony przez kogoś, ale jest bardzo fajny.

ocenił(a) serial na 10
efcek

widziałem to niemieckie badziewie niedośż że nie umieją dobrze przerobić to jeszcze ściągają od innych

marko666

Aukcjeg nie mogłeś oglądać tej bajki bo nikt jej nie widział i nie zobaczy !! Po drugie to jest Czeskie a nie Niemieckie !! I po trzecie patrz jak piszesz normalnie brawo !!

ocenił(a) serial na 10
Ziom_PL

po 1 wiem że to czeska bajka
po 2 nie napisałem że oglądałem odcinek "karty"
po 3 naucz się czytać

marko666

"po 1 wiem że to czeska bajka" Tak to czemu napisałeś "to niemieckie badziewie" :P
"po 2 nie napisałem że oglądałem odcinek "karty"" a to?? "widziałem to niemieckie badziewie"
"po 3 naucz się czytać" ja umiem czytać :P!!

ocenił(a) serial na 10
Ziom_PL

niemieckie badziewie to ta podróba o której ktoś pisał wyżej i niejest to odcinek kart ;p i naprawdę naucz się czytać

marko666

aaaaaaaaaa! wiem o co ci chodzi! chodzi ci o sąsiedzi programiści to jest nie niemieckie tylko norweskie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones