PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304133}
3,3 17 336
ocen
3,3 10 1 17336
3,3 3
oceny krytyków
Sędzia Anna Maria Wesołowska
powrót do forum serialu Sędzia Anna Maria Wesołowska

kiedyś coś takiego leciało na polsacie. odziwo, aktorzy też byli do dupy. ciekawe dlaczego?

Stefanek

oczywiście chodziło mi o grę "aktorską" ;)

Stefanek

Pamiętasz może coś więcej z tego polsatowskiego serialu? Oglądałem go za dzieciaka i jeden odcinek zapadł mi w pamięć(dwóch pijaczków włamało się do sklepu, wzięło dwa wina i zostawili za nie pieniądze). Zależy mi na odnalezieniu tego serialu, a póki co nic nie udało mi się odnaleźć.

Docent_bez_pracy

Witam archeologa :-) Błagam cię nie szukaj tego, szkoda zdrowia

ocenił(a) serial na 7
Docent_bez_pracy

Jesteś pewny, że na Polsacie?
Na Polonii 1 leciał w latach 90 cudowny program "Werdykt" (wielokrotnie powtarzany) - potem odnowiony w Tele 5.
Tam właśnie były takie absurdalne sprawy typu - sąsiad zbił mi okulary albo zalał mi mieszkanie :D
Na końcu odcinka losy bohaterów wahały się na wielkiej szali która się przechylała :D opierało się to na głosach widowni - następnie wchodził sędzia (w tele5 sędzina) i wydawał swój wyrok który mógł ale nie musiał pokrywać się z publicznością. Być może chodzi Ci o ten właśnie serial :p Sam go uwielbiałem za dziecka :)
https://www.youtube.com/watch?v=LpLv2j3llP8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones