PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800845}

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Pretty Little Liars: The Perfectionists
6,5 2 705
ocen
6,5 10 1 2705
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Witam, może ktoś kto czytał książkę podzieli się kto
Jest serialowym prześladowca? Niestety, ale serial został skasowany, wiec nie bedzie nam dane poznać odpowiedzi.

agsyl

Czytałam pierwszą część książki. Drugiej części (ostatniej) nie czytałam, ale znam zakończenie z Internetu. Ogólnie serial i książki bardzo się różnią, w książce jest pięć głównych bohaterek, a nie 2 dziewczyny i chłopak. Są licealistkami, a nie studentkami. Nie ma tam Mony, Alison ani nikogo z Pretty Little Liars. I nie ma tam takiej osoby jak Profesor, zostało to wymyślone na potrzeby serialu. Teraz napiszę spoiler - na końcu okazuje się, że jedna z głównych bohaterek ma rozdwojenie jaźni i tak naprawdę to ona była sobą (Julie) oraz Parker, drugą dziewczyną z tej paczki dziewczyn. Parker naprawdę istniała, ale zmarła w wypadku, który był winą Nolana, a po jej śmierci tej Julie się wydawało, że ona jest Parker, itd.. Więc tak naprawdę była grupa czterech dziewczyn, a nie pięciu, bo tylko Julie widziała Parker, itd.. I to Julie jako Parker zabiła Nolana. Trochę to skomplikowane, ale mam nadzieję, że rozumiesz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones