PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800845}

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Pretty Little Liars: The Perfectionists
6,5 2 705
ocen
6,5 10 1 2705
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Czy warto oglądać ten serial bez obejrzenia sezonów podstawowych? Czy będzie można się zorientować o co chodzi w fabule i wątkach?

vasquez77

Ciężko mi tak do końca powiedzieć, bo oglądałam wszystkie sezony oryginalnego serialu.
Perfekcjonistki to nowa historia, więc problemów ze zrozumieniem fabuły nie będzie. Ze starych bohaterów wracają Alison i Mona, i są jakieś odniesienia do starego PLL przy tych postaciach (do związku Alison, do A. W jednym odcinku Mona rozmawia przez telefon z Hanną, główną bohaterką oryginalnej serii. Albo Mona nazywa Caitlin ,,Spencer", ponieważ Caitlin jest bardzo podobna z charakteru do Spencer z oryginalnej serii). Ale nie ma tych odniesień do starej serii aż tak dużo i nie mają one wielkiego wpływu na fabułę i nowe wydarzenia.

vasquez77

Oglądałam tylko pierwszy sezon Pretty Little Liars i już w ogóle go nie pamiętam, co w ogóle nie przeszkadza w oglądaniu SK.Perfekcjonistki. Tu są generalnie nowi bohaterowie i inna historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones