PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800845}

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Pretty Little Liars: The Perfectionists
6,5 2 704
oceny
6,5 10 1 2704
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

szkoda, że dopiero w 2019 :(
ale pll było kiedys moim ulubionym serialem i mam sentyment do niego, dlatego na pewno obejrzę :)

Quee_Maja

Bardzo ładny trailer, zapowiada się ciekawie. Obawiam się tylko rozwiazania sprawy między Emily i Alison, nie to żebym przepadała za tą parą, ale po co burzyć coś, co tak ładnie się zakończyło w PLL i miało trwać dla fanów PLL "gdzieś tam" ;) Rożne plotki krążą po sieci, ale mam nadzieje, ze Marlene(producent PLL) pójdzie po rozum do głowy i umieści Alison całkiem przypadkiem w nowym mieście z jakiegoś powodu np. służbowego, a gdzieś tam w Rosewood Emily z blizniaczkami sobie jest i czeka na nią.

ocenił(a) serial na 5
Arlett_a

dokładnie, rozwalanie związków z pll byłoby bardzo słabym rozwiązaniem, szczególnie, że łączą ich dzieci.

ocenił(a) serial na 8
Arlett_a

dlatego zamiast ali mogli wziąć Spencer, bez związku i dzieci...

anthonyperette

Jak Spencer z Tobym wrócili do siebie ostatecznie

ocenił(a) serial na 8
beatrycze_jozue

o nieee toby to taka memeja :(

Quee_Maja

To tylko ze starych charakterów będą Mona i Alison? A reszta? :((((

beatrycze_jozue

Jak dla mnie producent (albo producencie, nie wiem) nie postąpili zbyt mądrze, zostawiając ze starych postaci tylko Alison i Monę, ponieważ, może i do Mony przywiązała się spora grupa osób, w końcu była dobrą postacią przez prawie pięć sezonów, tak Alison przez 3/4 oryginalnego "Pretty Little Liars" była tą kłamliwą okropną postacią, która dostała to, na co zasłużyła. Większość oglądającyhc przywiązała się do pozostałej czwórki główmych postaci, a z tego co wiem w pierwszym sezonie spin-offu nawet Emily wspomniana jest może dwa razy, a Arii, czy Hanny ani widu, ani słychu...

użytkownik usunięty
Mari_32

Była wspomniana Hanna. Mona dzwoni do Hanny w drugim odcinku. W rozmowie wspominają też o Spencer.

Quee_Maja

Szybko zleciało :) Własnie ogłosili, że premiera wiosną, a ja jeszcze Słodkich nie skończyłam i nie zapowiada sie bym miała czas skończyć do premiery.

ocenił(a) serial na 10
Quee_Maja

Lepiej jakby była całkowicie nowa obsada,po co ruszać coś co miało dobre zakończenie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones