PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 208
ocen
7,5 10 1 72208
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

3 odcinek

ocenił(a) serial na 8

serial coraz bardziej mi się podoba co myślicie o 3 odcinku? moim zdaniem byl bardzo dobry ;D mam nadzieje ze doczekamy sie ksiazek w PL ;)

welcia874

A gdzie oglądałaś??? Lub gdzie ściagałaś?

ocenił(a) serial na 6
Queen_J

dla mnie ten serial jest dziwny a ' aktorki' nie potrafą grać. Zobacze jeszcze kilka odcinków i może zmienię zdanie. Na razie jestem na NIE

sara137_2

aktorki potrafią grać. ale racja serial jest trochę dziwny. za dużo tajemnic jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 3
Dodo140

na iitv.info jeszcze nie ma 3 odcinka,serial całkiem fajny,ale aktorki głupie (żadnej nie lubie)

ulesia03

Odcinek online można obejrzeć na playtube.pl (tylko trzeba się logować) .
A te tajemnice są po to żeby było coraz ciekawiej ;DD Ogólnie narazie mnie się podoba, ale jak wyskoczą z jakimś duchem czy czymś takim to nie będzie fajnie ;P
Ja narazie najbardziej lubię tą Lucy Hale co gra Arie ;) I wsumie nic do reszty nie mam ;);)

ocenił(a) serial na 8
Queen_J

darkwarez.pl tam odcinki sa zawsze dzien po premierze amerykanskiej -czasem nawet pare godzin ;)

ocenił(a) serial na 7
welcia874

zna ktos tytuł piosenki ktora leciala jak Hanna dostala smsa od A na tej imprezie?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones