PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 210
ocen
7,5 10 1 72210
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Po co?

ocenił(a) serial na 10

Po co robicie wątki kim jest 'A'? Przecież wtedy nie ma takiej przyjemności z oglądania jak
już będziemy wiedzieć.. Niektórzy z nas mają jakieś swoje taktyki, przemyślenia, ale po co
się tym dzielić z innymi? Niech każdy sam się domyśla. Chcecie sobie popsuć przyjemność
z oglądania tego serialu? Ci co już czytali książkę, to po co mówicie, kto jest 'A'? Pewnie
będzie tak samo jak w książce...

użytkownik usunięty
Agu888

W książce A była Mona i oni przeżywają, że finał 2 sezonu ich nie zaskoczył -.-
Jak czytali książke i mówią innym jak tam było to się nie dziwie, że nie są zaskoczeni x.x

ocenił(a) serial na 10

Mówią,że Ali miała siostrę bliźniaczkę...

ocenił(a) serial na 2
Agu888

Ekhm.... Jak nie jesteś w temacie to nie zakładaj takich idiotycznych tematów. Wymieniony temat został założony przez osoby, które od początku oglądają serial i chcą się razem pośmiać, pożartować i wymienić spostrzeżeniami. Większość ludzi lubi dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wymieniać różne pomysły. Obecnie wątek należy do tych z rodzaju offtopowych i służy głównie na odpowiedzi na pytania typu "Kto jest -A w książce, Czy Ali jest żywa, Czy Ezra i Aria zerwą" właśnie po to, aby nie spoilerować tego innym. Szkoda tylko, że większość nie umie tego uszanować. Jak nie chcesz z nami pisać to wystarczy omijać forum z daleka.

ocenił(a) serial na 10
Inspire_Mara

Mogłabyś mnie już nie hejtować? Dziękuję.. Wyrażam swoją opinie, a mam do tego prawo, prawda? :)

ocenił(a) serial na 5
Agu888

Ale przecież na początku jest napisane, że w temacie są spoilery :) Niektórzy lubią wiedzieć, co się będzie mniej więcej działo w kolejnym odcinku, i to właśnie dla nich są takie tematy :)

Chimcharo

Otóż właśnie chodzi o to że nie każdy to szanuje i nie każdy informuje o spoilerach.
Ja się całkiem przypadkiem dowiedziałem czytając komentarze że pod koniec drugiego sezonu to SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Mona SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER jest A.

ocenił(a) serial na 3
Agu888

ja mam tylko 1 pytanie - ktoś ci każe czytać te tematy? jeśli masz z tym problem, to po prostu nie wchodź, tym bardziej, że widzisz temat i napisy SPOJLERY zanim jeszcze wejdziesz ; ) pure logic.

ocenił(a) serial na 9
Agu888

po co je czytasz? proste:) każdy z tematów na forum jest podpisany, po co na takie wątki wchodzisz?:) Moim zdaniem Twój post jest zupełnie bez sensu, po pierwsze, wszelkie komentarze na temat tego kto jest A to tylko spekulacje, zabawa, wymiana spostrzeżeniami. jak wyżej wspomniałaś wyrażasz swoją opinię i masz do tego prawo. Takie samo prawo ma reszta forumowiczów, w tym także tych którzy sobie dyskutują na temat tego kim jest A. chyba troszkę sama sobie przeczysz?:) nie wchodź, nie czytaj, nie zaśmiecaj forum bezsensownymi postami i po "problemie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones